Prieš teismą stos Radviliškyje siautėję “buduliai”: sniego kastuvu daužė žmogų, pyktį liejo net ant vaikams skirto žaislinio arklio

0
542
Banditams bet koks įrankis yra naudingas - sniego kastuvu ginkluoti recidyvistai apiplėšė vairuotoją. Asociatyvi nuotrauka.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Žiemos viduryje sniego kastuvu užpuolę vairuotoją, bokso pirštinėmis atakavę prekybos centro apsauginį radviliškiečiai (re)emigrantai su įspūdinga kriminaline patirtimi siautėjo mieste. Policijos tyrėjai kartu su prokuroru pabaigė ikiteisminį tyrimą ir bylą perduos teismui. Šiam teks nagrinėti sausio mėnesį 21 dieną įvykdytos atviros vagystės iš automobilio ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Mat du daugybė kartų teisti 28 metų ir 38 metų Radviliškio gyventojai nusprendė tokiu būdu prasimanyti pinigų lėbavimams. Nuo banditų nukentėjo 60 metų radviliškietis, kurio automobilį chuliganai pirma apmėtė sniego gniūžtėmis. Vairuotojui sustojus pasiaiškinti, ką šie daro, jam į galvą smogė sniego kastuvu, o tada pagrobė krepšį su maisto dėžute, akiniais, vaistais ir kitais daiktais, ir pasišalino iš nusikaltimo vietos.

Bet nusikaltėlius išdavė vieno jų avėti sportbačiai. Nors atvykusiems policijos pareigūnams nepavyko surasti (re)emigrantų sekant juos karštais pėdsakais, tačiau išanalizavę liudininko ir automobilio registratoriaus užfiksuotą vaizdą, pavyko sulaikyti juos jau kitą dieną. Paaiškėjo, kad šie gerokai pergėrę, tad atvėsti jiems prireikė areštinės kameros.

Sulaikytieji gerai žinomi ne tik Lietuvos teisėsaugininkams, bet nemažai nusikaltimų pridarė Ispanijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje. Kaip ir Lietuvoje, vyras ten buvo teisiamas už vagystes ir viešosios tvarkos sutrikdymus.

Tarsi vairuotojo užpuolimo būtų maža, 38 metų banditas užsimovęs bokso pirštines vasario 15 dieną bandė “pamokyti” boksavimosi subtilybių prekybos centrą saugantį apsauginį. O kad linksmiau jam būtų, banditas paleido visą tiradą keiksmažodžių prekybos centro darbuotojo atžvilgiu. Nesugebėjęs susidoroti su apsauginiu, banditas tąkart spardė prekybos centro krepšelius, vaikams skirtą žaislinį arklį. Dabar už visa tai “buduliui” ir jo draugeliams sugėrovams gali rimtai atsirūgti ir sėsti į belangę ne vieneriems metams.

 

 

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar