Antroji komisaro knyga – „Pradingusios nuovados“

0
537
Norintiems gauti knygą su autoriaus parašu teko lūkuriuoti eilėje.

Buvęs Radviliškio rajono policijos komisaras Gintautas Šarauskas pristatė jau antrąją savo knygą. Joje buvęs pareigūnas aprašė Radviliškio rajone buvusias policijos nuovadas ir jose dirbusius pareigūnus. Pristatymas vyko Radviliškio miesto kultūros centre, į kurį rinkosi ne tik policijos pareigūnai ar buvę jų kolegos, bet ir rajono meras Kazimieras Račkauskis, Tarybos nariai, administracijos direktorė ir kiti vietos valdžios atstovai, Seimo nariai, pažįstami, giminės ir panašiai.

Renginį vedė Gabrielius Verdingas, kuris su knygos autoriumi kalbino knygos herojus. Vienas po kito į sceną lipo buvę Radviliškio rajono policijos komisariatų viršininkai, dabar jau panaikintų nuovadų inspektoriai, buvę pareigūnai ir merai, prie kurių nuovados buvo įkurtos ir panaikintos. Paminėti buvo ir draugovininkai, kurių vienas, Kazys Strolys, šiemet šventė 91-ąjį gimtadienį. Knygoje yra aprašyta vis dar pareigūne dirbanti Meilutė Kubilienė iš Šiaulėnų nuovados. Ją, prieš keliolika metų davusią priesaiką tarnauti Lietuvai, tuometinis jos viršininkas pristatė kaip “moterį, kuri veržėsi dirbti policijoje.” Šiuo metu Radviliškio rajono policijos komisariate moterų yra daugiau nei vyriškos lyties atstovų.

“Šeduvos bernų” kapeloje groja ir du buvę nuovados inspektoriai. Jie taip pat yra ir antrosios G.Šarausko knygos aprašyti herojai.

Renginio svečiams grojo kapelos “Seni pažįstami” iš Radviliškio ir “Šeduvos bernai”, kurią įkūrė ir joje vis dar muzikuoja du buvę Šeduvos nuovados inspektoriai. Muzikantų dainos užvedė publiką. Po renginio norintieji įsigyti knygą su autoriaus parašu stojo į ilgą eilę.

Tai jau antroji G.Šarausko parašyta knyga.

Tai antroji serijos knyga. Prieš penkerius metus G.Šarauskas parašė knygą “Prakalbinto stalo istorija. Šios knygos pagrindinis herojus yra Radviliškio rajono policijos komisariate dirbęs kriminalistas Kazimieras Liepa.

Pirmoji knyga “Prakalbinto stalo istorija” parašyta prieš penkerius metus.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia