Balandžio 23-oji – atvirų durų diena Šiaulių policijoje

0
259
Į ATVIRŲ DURŲ renginį kviečiami visi - ne tik tie, kuriems policininko profesija yra artima.

Kitą antradienį Šiaulių apskrities visus kviečia į Atvirų durų dieną, kuri vyks Šiauliuose, Aušros alėjoje, skverelyje prieš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatą. Renginio pradžia – 13.00 valanda.

Į renginį atvyks ir “Aras” – antiteroristinio policijos padalinio pareigūnai, kuriais tapti gali tik geriausieji iš geriausiųjų!

Atvirų durų dieną į Šiaulius atvyks Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atstovai. Renginio dalyviai galės susipažinti su Kelių policijos, Specialiosios parengties skyriaus, Kriminalistinių tyrimų tarnybos, Bendruomenės pareigūnų darbo ypatumais. Taip pat bus galima susitikti su Lietuvos policijos mokyklos bei Mykolo Romerio universiteto studentais bei dėstytojais, profesinių įgūdžių specialistais ir turėsite progą sužinoti, ko reikia norint pradėti mokslus šiose mokymo įstaigose.

Artimiausias žmogaus draugas – geras policininko pagalbininkas.

Vaikus ir kitus neabejotinai pradžiugins keturkojai kolegos, kuriuos dresiruoja ir tarnybai naudoja Kinologai. Šunų pasirodymui neliks abejingų, ypatingai tiems, kuriems labai imponuoja žmogaus ir šuns partnerystė atskleidžiant nusikalstamas veikas.

Į renginį kviečiami visi, kuriuos imponuoja sunkus ir iššūkių pilnas, tačiau nemonotoniškas ir daug emocinio pasitenkinimo teikiantis darbas policijoje. Atvirų durų organizatoriai kviečia ateiti ir “pasimatuoti” policijos pareigūno profesiją.

 

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI – toks policijos pareigūnų devizas. Jei jis Tau tinka, prisijunk ir Tu prie policijos bendruomenės!

Parengta pagal Šiaulių APVK informaciją.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia