Aplinkosaugininkai perspėja: savavališkai genėti medžių negalima

0
1165
Už barbarišką medžių genėjimą šeduviai privalėjo plačiai atverti pinigines. Tik vienas jų negavo baudos, nes genėjo medžius po elektros laidais.

Neapsikentę vietos valdžios neveiklumo, šeduviai iš Taikos gatvės ėmėsi reikalus tvarkytis patys. Gyventojai buvo nepatenkinti medžių lajomis, tad griebėsi kirvių ir iš medžių paliko tik plikus stuobrius. Toks genėjimo būdas pasiekė ir aplinkosaugininkus.

Į vietą pagal iškvietimą atvykusiems aplinkos apsaugos departamento Pakruojo skyriaus specialistams teliko įvertinti entuziastingųjų šeduvių triūsą baudomis. Gamtą saugančių specialistų nuomone, iniciatyvūs vyrai gerokai peržengė ribas karpydami medžių šakas.

Vienas šeduvis atsipirko tik įspėjimu, nes nugenėjo medžius po elektros laidais. Kiti du buvo nubausti administracine tvarka ir susimokėjo po 30 eurų. Ketvirtasis nesutiko su aplinkosaugininkų nurodymu susimokėti baudą, tad jo veiksmus įvertins aukščiau esantis administracinės bylas nagrinėjantis skyrius.

Be to, trims šeduviams teks atlyginti ir gamtai padarytą žalą. Aplinkosaugininkai apskaičiavimais, gamtai buvo padaryta 2 130 eurų žala Ši paskirstyta į 456, 846 ir 828 sumas, kurias visi trys medžių „genėtojai“ turės sumokėti valstybei.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia