Apsvaigę nuo alkoholio sugėrovai badėsi peiliais

0
828
Išgėrę sugėrovai griebėsi peilių, kad jų argumentai atrodytų įtikinamiau... Asociatyvi nuotrauka.

Radviliškio policija pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl įvykių, kuriuose peiliais buvo sužaloti du žmonės. Pirmasis “šokis su peiliais” įvyko šeštadienio pavakare Palonų miestelyje. Čia konflikto metu girta pensininkė peiliu sužalojo girtesnį ir trejais metais vyresnį vyrą. Šiam prireikė medikų pagalbos, o 1955 metais gimusi “amazonė” buvo nuginkluota ir uždaryta į areštinę. Prieš griebdamasi peilio, moteris nemažai išgėrė – jai buvo nustatyta daugiau nei pusantros promilės girtumas. Kodėl susipyko sugėrovai ir kam prireikė badytis peiliu, pareigūnai aiškinsis tyrimo metu.

Tą pačią dieną, apie pusę devynių vakaro Radviliškyje, Dariaus ir Girėno gatvėje taip pat prireikė policijos ir medikų įsikišimo. Viename gatvės butų vyko išgertuvės, kurių metu kilo nesutarimai. Šį kartą peilio griebėsi vyriškis, kuris šaltuoju ginklu sužalojo itin girtą  moterį. 1982 metais gimusi sužeistoji į alkotesterį pripūtė net 2,87 promilės. Sužeistąją gydytojai paguldė į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 straipsnio 1 dalį. Ar peiliu švaistęsis vyras buvo irgi išgėręs, policijos atstovai nepraneša. Taip pat nėra žinoma, ar vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar vienos muštynės įvyko Daugėlaičiuose. Tik į svečius atvykęs išgėręs jaunimas apsiėjo be peilių ir santykius aiškinosi plikais kumščiais. Vienas jų buvo uždarytas į areštinę, o nukentėjusįjį apžiūrėjo medikai. Pareigūnai nustatė, kad muštynėse dalyvavo 22 ir 20 metų jaunuoliai, kurie buvo gerokai apgirtę (po pusantros promilės).

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia