„Aukso paukštė“ – D.Stakvilevičiaus vadovaujamam folkloro ansambliui „Aidija“

0
1403
„Aidija“ - geriausias 2023 metų krašto folkloro kolektyvas Lietuvoje.
Radviliškį pasiekė ypatinga žinia – miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ kolektyvo darbas įvertintas vienu geriausių įvertinimų, tai yra skirtas apdovanojimas „Auksė paukštė“!
„Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad 2023 m. geriausiu krašto folkloro kolektyvu ir jo vadovu išrinktas Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ ir jo vadovas Donatas Stakvilevičius“, savo laiške Radviliškio miesto kultūros centro direktorei Indrei Ginkevičienei rašė Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus vedėja Jūratė Šemetaitė.
„Aukso paukštė“ – aukščiausias šalyje mėgėjų meno apdovanojimas, kasmet teikiamas labiausiai nusipelniusiems meno kolektyvams Lietuvoje. Miesto kultūros centro vadovai ir kiti administracijos atstovai dėkoja visiems ansamblio nariams ir vadovui Donatui už atsakingą, kūrybingą ir nuoširdų darbą puoselėjant folkloro tradicijas mūsų krašte bei garsinant Radviliškio vardą Lietuvoje.
Kolektyvas su vadovu D.Stakvilevičiumi buvo pripažinti geriausiais šalyje. RMKC nuotraukos.

Tai pirmoji „Aukso paukštė“, kurią gavo „Aidijos“ kolektyvas, kuriam ilgus metus vadovauja D.Stakvilevičius. Oficiali „Aukso paukštės“ įteikimo ceremonija planuojama 2024 m. pavasarį Radviliškio miesto kultūros centre.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia