Avarijoje prie Šeduvos nukentėjo net 6 žmonės

0
4176
Vakarykštė avarija prie Šeduvos nusinešė vienos moters gyvybę.

Avaringoje vietoje ties Šeduva ir vėl skaudi nelaimė – susidūrus dviem lengviesiems automobiliams medikų pagalbos prireikė net šešiems žmonėms. Ties Šeduva, kelio Panevėžys-Šiauliai ir kelio Jonava-Kėdainiai-Šeduva sankryžoje, apie 5 valandą vakaro 27-erių metų vairuotojo vairuojamas “VW Golf” nepraleido “VW Polo” automobilio, kuriame be vairuotojo vyko ir 72-erių metų keleivis. 

Sužalojimus patyrė visi “VW Golf” automobilio keleiviai ir “VW Polo” automobilio keleiviai. Sunkiausius sužalojimus patyrė “VW Golf” keleiviai. 34-erių metų vyras dėl daugybinių traumų paguldytas į Respublikinės Šiaulių ligoninės chirurginės reanimacijos skyrių. Dar vienas 47-erių metų keleivis dėl blužnies plyšimo, daugybinių šonkaulių lūžimų, kaklo C3 slankstelio lūžimo ir plaučių sumušimo, po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, gydomas tame pačiame chirurginės reanimacijos skyriuje.

Kiti keleiviai po medikų apžiūros paleisti gydytis namo. 34-erių metų vyrui buvo nubrozdinta kakta, 29-erių metų keleivis patyrė daugybinius kūno sužalojimus ir galvos sumušimą, o vairuotojui – sumušta krūtinė.

VW Polo automobiliu vykęs garbaus amžiaus keleivis dėl krūtinės ląstos sumušimo po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje išleistas gydytis ambulatoriškai. Vienintelis išlikęs sveikas it ridikas po avarijos buvo Polo automobilį vairavęs pusamžis vyras.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia