Tušti policijos komisaro pažadai: Radviliškyje įsisiautėjo vagys ir vandalai

0
2027
Nusikaltėlių aukomis tapo Karčemų kaimo vairuotojai - jiems priklausančių automobilių stiklai buvo išdaužyti.

Užpraeitą naktį nuo trijų nusikaltėlių, tarp kurių ir du nepilnamečiai, nukentėjo Karčemų kaimo gyventojai. Vos už poros kilometrų nuo Radviliškio įsikūrusio kaimo gyventojai iš po nakties rado išdaužtus automobilių stiklus.

Tuštino automobilius ir sodo namelius

Nuo piktavalių nukentėjo penki gyventojai. 56-erių metų Ežero gatvės gyventojai buvo išmušti “Opel Astros” langų stiklai. Taip pat pasielgta ir su 34-erių metų vyrui priklausančiu “Opel Vivaro” automobiliu. Kita Karčemų 46-erių metų gyventojai teks rūpintis dviejų automobilių tvarkymu – chuliganai išmalė dviejų jai priklausančių automobilių “VW Passat” ir “Peugeot 206” automobilių stiklus.

Be to, iš 24-erių metų merginai priklausančio “VW Passat” vagys išdaužę stiklą pagrobė 5 eurus monetomis, taip pat buvo įsibrauta į 54-erių metų gyventojo sodo namelį. Kol kas tikslinama, kokia žala padaryta bei nustatinėjama, kas galėjo būti pavogta.

Tarsi būtų mažai “nuotykių”, nusikaltėlių trijulė nuvarė trisdešimtmečiui priklausantį “Audi 80” automobilį. Pareigūnai sureagavo operatyviai ir visi trys nusikaltėliai atsidūrė areštinėje. Nusikalstamomis veikomis įtariami du nepilnamečiai, gimę 2000 ir 2001 metais, bei 29-erių metų vyras.

Žmonės sunerimę

Karčemų kaimo seniūnaitė Janina Riukienės teigimu, kaime šnekama ne apie vieną, bet du ar net daugiau nuvarytų automobilių. Tačiau informacija nepasitvirtino, be to, moteris prisimena, kad prieš dvi savaites naktį labai stipriai lojo šunys. Tiesa, tada nebuvo užfiksuoti nusikaltimai. Ar kreipsis į policiją ar rajono valdžią, ji abejojanti. Mano, kad policija atliko savo darbą ir visas tyrimas yra eigoje.

Pastaruoju metu Radviliškio miesto ir rajono gyventojai labai sunerimę. Miestiečiai pagrįstai nuogąstauja, nes kone kiekvieną dieną pranešama apie padarytus nusikaltimus. Į viršų šovusi nusikaltimų kreivė privertė sunerimti ir rajono vadovus. Tačiau panašu, kad Radviliškio rajono policijos komisariatui vadovaujantis Linas Valius kol kas laikosi tik pasyvaus reagavimo į nusikaltimus pozicijos.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia