Baisogalos „Auridanos“ krepšinio komanda – pusfinalyje

0
274
Pusfinalyje Baisogalos „Auridanos“ laukia Balbieriškio komanda. K.Strolio nuotr.

Šeštadienį paaiškėjo paskutinis Mažųjų miestelių krepšinio lygos (MMKL) pusfinalio dalyvis. Tai „Auridana“ krepšinio komanda iš Baisogalos, kurioje žaidžia 35 metų ir vyresni krepšininkai. 2020 metais iškovojusi lygos čempionų vardus, Baisogalos komandai šiemet sekasi šiek tiek sunkiau – prireikė net trijų ketvirtfinalio dvikovų su krepšininkais iš Žiežmario, kad paaiškėtų, kuriai ekipai atiteks paskutinysis kelialapis į pusfinalį.

Pirmasis šių komandų ketvirtfinalio susitikimas pasibaigė 79-60 baisogalių naudai. Antroji dvikova vyko Žiežmariuose ir namuose žaidusiems Žiežmarių krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą iškovodami pergalė 76-67 rezultatu.  Prireikė trečios dvikovos, nes atkrintamųjų serijoje kovojama iki dviejų pergalių.

Trečiosios komandų rungtynės vyko Baisogaloje, „Auridanos“ įmonei priklausančioje sporto arenoje. Susitikimo pradžia baisogaliams klostėsi labai lengvai ir matyt per anksti patikėję pergale, vos neprisižaidę, nes svečiai nesiruošė taip lengvai pasiduoti. Iki didžiosios pertraukos „Auridanos“ krepšininkai buvo atsiplėšę penkiolikos taškų skirtumu ir į pertrauką išėjo degant švieslentėje 43-28 rezultatui.

Po pertraukos ant parketo sugrįžę svečiai iš Žiežmarių pradėjo spausti šeimininkus ir trečiąjį ketvirtį jie laimėjo net 27-15. Per paskutines dešimt minučių svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tad nuaidėjus teisėjo švilpukui, prireikė pratęsimo. Jame Baisogalos komanda žaidė nepilnos sudėties dėl prasižengusių krepšininkų, tačiau jai pavyko atsilaikyti bei įmetė trimis taškais daugiau.  Galutinis šių rezultatas buvo 88-85, todėl į pusfinalį bilietą sunkiai, bet vis tik iškovojo Baisogalos komanda.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo Baisogalos komandos žaidėjas Nerijus Daunoravičius – jis pelnė 27 taškus. Jo bendraklubiai Aurimas Urbonas – 24, Juozas Blažys – 21. Žiežmarių krepšininkas A. Pūras į „Auridanos“ krepšį suvertė 25 taškus.

Pusfinalyje Baisogalos „Auridanos“ laukia Balbieriškio komanda. Tai vos vieną pralaimėjimą iš dvylikos žaistų rungtynių patyrusi A diviziono lyderė. Aikštės pranašumą turės Balbieriškio komanda, jei prireiktų trejų rungtynių. Pirmasis susitikimas jau kovo 19 dieną, šeštadienį, Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, 12 valandą.