Baisogalos „Auridanos“ krepšinio veteranai – MMKL pusfinalyje

0
212
Baisogalos „Auridanos“ krepšininkai – MMKL pusfinalyje. R.Benaičio nuotrauka.
Kovo 12-ąją dieną paaiškėjo paskutinis Mažųjų miestelių krepšinio lygos (MMKL) pusfinalio dalyvis. Tai „Auridana“ krepšinio komanda iš Baisogalos. 2020 metais iškovojusi lygos čempionų vardus, Baisogalos komandai šiemet sekasi šiek tiek sunkiau – prireikė net trijų ketvirtfinalio dvikovų su krepšininkais iš Žiežmario, kad paaiškėtų, kuriai ekipai atiteks paskutinysis kelialapis į pusfinalį. 
Pirmoji komandų dvikova pasibaigė 79-60 baisogalių naudai, bet antrajame susitikime pranašesni buvo krepšininkai iš Žiežmarių. Namuose žaidę žiežmariečiai laimėjo 76-67, todėl prireikė dar vienų rungtynių. Beje, tai vienintelė ketvirtfinalio pora, kurios nugalėtojui išaiškinti prireikė visų trijų susitikimų.
Trečiosios komandų rungtynės vyko Baisogaloje, „Auridanai“ priklausančioje sporto arenoje. Nors rungtynių pradžia atrodė labai palanki baisogaliams, tačiau svečiai nesiruošė taip lengvai pasiduoti. Iki didžiosios pertraukos „Auridanos“ krepšininkai buvo atsiplėšę penkiolikos taškų skirtumu ir į pertrauką išėjo degant švieslentėje 43-28 rezultatui.
Tačiau po pertraukos ant parketo sugrįžę svečiai iš Žiežmarių pradėjo aktyviau pulti ir trečiąjį ketvirtį jie laimėjo net 27-15. Paskutinės dešimt minučių buvo apylygės, bet trijų taškų skirtumą žiežmariečiai panaikino, tad prireikė pratęsimo. Nors Baisogalos komanda žaidė nepilnos sudėties dėl prasižengusių krepšininkų, jai pavyko atsilaikyti ir galutinis rezultatas buvo 88-85.
Naudingiausiai žaidė Baisogalos komandos žaidėjas Nerijus Daunoravičius – jis pelnė 27 taškus. Jo bendraklubiai Aurimas Urbonas – 24, Juozas Blažys – 21. Žiežmarių krepšininkas A. Pūras į „Auridanos“ krepšį suvertė 25 taškus.
Pusfinalyje Baisogalos „Auridanos“ laukia Balbieriškio komanda. Tai vos vieną pralaimėjimą iš dvylikos žaistų rungtynių patyrusi A diviziono lyderė. Aikštės pranašumą turės Balbieriškio komanda, jei prireiktų trejų rungtynių. Pirmasis susitikimas jau kovo 19 dieną, šeštadienį, Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, 12 valandą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia