Vicemero V.Krikščiūno šeima nusiuntė Ukrainai paramą: trys visureigiai su būtiniausiais daiktais

0
2246
Krikščiūnų šeima Ukrainai padovanojo tris visureigius. Juose taip pat ir būtiniausi daiktai ukrainiečių kariams, kovojantiems prieš Rusijos kariuomenę.

Ukrainą pasiekė pagalba ir iš Radviliškio. Tiesa, tai ne savivaldybės oficialiai rinkta parama iš rajono gyventojų, o vicemero Vytauto Krikščiūno ir jo šeimos paaukoti trys visureigiai su būtiniausiais daiktais Ukrainos kariams.

Anot mero pavaduotojo, trys visureigiai buvo nupirkti per dvi dienas, per naktį patobulinti ir atiduoti pergabenimui. Visureigiams buvo papildomai sustiprintas dugnas bei sumontuotos specialios padangos. Taip pat pripilti ne tik pilni kuro bakai, bet ir kanistrai.

Trys visureigiai buvo modifikuoti papildomai sustiprinant dugną.

Ukrainos kariams taip pat vicemero V.Krikščiūno šeima paaukojo ir generatorius, skirtus elektros gamybai. Be to, pripirkta ir daug medicininių priemonių, kurių itin trūksta Ukrainos gynėjams ir kitiems žmonėms.

V.Kriščiūnų pagalba Ukrainą pasiekė gerokai greičiau nei oficialiai anksčiau pradėta rinkti Radviliškio savivaldybės parama.

Redakcijos žiniomis, dėl nežinomų priežasčių užstrigo Radviliškio rajono savivaldybės oficialiai surinkta parama. Ji vis dar guli Radviliškio ligoninės kieme esančiame garaže. Į jos rinkimą įsitraukė savivaldybės administracijos darbuotojai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia