Bandyta apiplėšti parduotuvę Skėmiuose

0
382
Skėmiuose bandyta apiplėšti parduotuvę, bet vagys neįveikė šarvuotų durų.

Sekmadienio vakarą, po darbo valandų Radviliškio rajono pakraštyje esančiajame Skėmių kaime nusikaltėliai nesėkmingai pasikėsino įsibrauti į parduotuvės prekybos salę. Banditai išlaužė parduotuvės pagalbinių patalpų medines duris, tačiau toliau prasibrauti nepavyko – grotuotos šarvuotos duris atlaikė.

Artūras Radžiūnas, įmonės savininkas, pasakojo: „Matyt, kaip Pavartyčiuose, atėjo pacanai ir pakvailiojo. Nors policija sulaikė įtariamąjį, bet tas neprisipažįsta, todėl tyrimas ir sustojo. Taip pat bus ir čia. Čia tikriausiai bus tie patys chuliganai: prisivartoja ar prisirūko kokios žolės ir durniuoja. Įlindo į katilinę, bet toliau nebegalėjo nieko padaryti. Tai sugadino tik duris. Perdaviau viską draudimui, tai jie ir nustatys, kiek tos turtinės žalos padaryta.“

Radviliškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tiesa, kodėl dėl vagystės, jei nusikaltėliams nepavyko įsibrauti į parduotuvės prekybos salę ir nieko neišnešė, nėra aišku. Už vagystę pagal baudžiamąjį kodeksą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

5 1 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments