Birželio pirmąją Radviliškyje siautėjo vaikų namų auklėtiniai

0
569
Vaikų namų auklėtiniai kartu su jau pilnamečiu buvusiu šios įstaigos globotiniu "linksminosi" Radviliškyje plėšdami kavinę, grobdami automobilius. Policijai greitai pavyko nustatyti kaltininkus.

Vaikų gynimo dienos rytą į darbą atėję vienos automobiliais prekiaujančios Radviliškio bendrovės darbuotojai suprato, kad naktį kažkas šeimininkavo jų teritorijoje. Buvo pasisavinti du automobiliai, kurių durelės buvo neužrakintos, o automobilių viduje palikti užvedimo rakteliai. Keisčiausia, kad automobiliai, jais pasinaudojus, buvo grąžinti atgal į teritoriją. Tiek 2003 metais pagamintas BMW 320, tiek 2005 metais pagamintas VW GOLF buvo apgadinti. Tai akivaizdžiai bylojo, kad juos vairavo nepatyrę vairuotojai, kuriems suvaldyti transporto priemones sekėsi prastai.

Tą patį rytą, apie 5 val., suveikė vienos Radviliškio kavinės signalizacija. Į įvykio vietą atvykęs saugos tarnybos darbuotojas apžiūrėjo kavinės abejas duris, tačiau jokių pažeidimų nenustatė. Po 20 minučių signalizacija vėl suveikė. Tada buvo konstatuota, kad į kavinę buvo įsibrauta, atstūmus jos langą. Kasos aparate pasigesta 20 eurų. Vėliau paaiškėjo, kad neprašyti svečiai pasičiupo ir alkoholio, ir cigarečių, ir ledų.
Pradėjus šių vagysčių tyrimą, Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams kilo įtarimas, ar tai nebus vietinių globos namų vaikų darbas, nes naktį į policiją kreipėsi socialinė darbuotoja ir pranešė, kad išvakarėse iš centro kartu su pilnametystės jau sulaukusiu buvusiu šių namų gyventoju išėjo du čia šiuo metu gyvenantys nepilnamečiai – trylikos bei septyniolikos metų jaunuoliai, ir negrįžo.

Birželio 1- osios ankstų rytą šie jaunuoliai į centrą parsirado. O po pietų trijulė jau sėdėjo policijos komisariate. Įtarimai, kad abi minėtos vagystės – šių jaunuolių darbas, pasitvirtino. 13-kametis dėl savo amžiaus dar negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, o dviem kitiems dėl vagysčių pareikšti įtarimai. Beje, pastarieji jaunuoliai policijos pareigūnams yra žinomi dėl nuolat vykdomų vagysčių, ne kartą bausmę atlikę Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia