Brokuota Radviliškio sankryža sulaukė inspektorių vizito

0
1740
Žmonės skundžiasi įrengtais vandens surinktuvais, kurie neatlieka funkcijos smarkiai palijus.

Naujai rekonstruota Maironio ir Žalgirio gatvių sankryža kelia vietos gyventojai pasipiktinimą. Nors statybvietę neseniai paliko statybininkai, dabar joje lankosi inspektoriai iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcijos (VTPSI). Inspekcijos pagalbos prireikė dėl netinkamų projektuotojų sprendimų ir rangovų atliktų darbų kokybės. Žmonės skundžiasi įrengtais vandens surinktuvais, kurie neatlieka funkcijos smarkiai palijus. Taip pat ir vairuotojų laukia nelengvas iššūkis susiaurintoje sankryžoje, kurioje įrengtos saugumo priemonės.

Įsiklausymas

Antradienį Į VTPSI inicijuotą patikrinimą atvyko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atstovai. Inspektorius Algimantas Balsys kartu su Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėju Gintautu Viču bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju Artūru Valucku. Specialistai apžiūrėjo sankryžą. 

Patikrinimo pradžioje G.Vičas nebuvo labai patenkintas gauto skundo tyrimu, nes anot valdininko, objektas dar net nėra priduotas. Valdininkas bandė išsiaiškinti, ar žurnalistai visą laiką reaguoja į kiekvieną, įskaitant ir kvailą, problemą. Tačiau prie patikrinimo prisijungus ir vietos gyventojai, kuri vardijo naujai įrengtos gatvės trūkumus, vedėjas šiek tiek aprimo ir išklausė kritines pastabas dėl įgyvendinto projekto.

Gyventojų godos

Diskusijų metu vedėjas G.Vičas tikino, kad kai kurie sankryžos sprendimai susiję su vėliau numatomu įgyvendinti Žalgirio gatvės rekonstrukcijos projektu. Tiesa, kada tiksliai bus pradėti vykdyti darbai, už statybas atsakingas administracijos skyriaus vedėjas pasakyti negalėjo.

„Šį klausimą reikia užduoti ne man, o Tarybai“, – paaiškino savivaldybės administracijos atstovas. Vėliau buvo aptariama problema dėl per lėto lietaus nubėgimo, kadangi pravažiuojančios transporto priemonės gatvės paviršiuje susikaupusį vandenį ištaško ant praeivių. Arba bėga į šalia esančius sklypus, o ne į lietaus nubėgimo sistemą.

Netoli dirbanti moteris negailėjo ir karčių žodžių dėl naujai įrengtų turėklų. Nors jie skiria važiuojamąją dalį nuo pėsčiųjų tako, tačiau jie apsunkina sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojų gyvenimą. Beje, kažkuris vairuotojų jau buvo užkliudęs sankryžoje esančius įrenginius – jie buvo aplankstyti. G.Vičas replikavo, kad toks vairuotojas neturėjo pasišalinti iš įvykio vietos, o apie sugadinimą informuoti institucijas. Visas šias pastabas susirašė inspektorius A.Balsys. Jis žadėjo pirmiausia įsigilinti į dokumentaciją, susijusią su projektu, o vėliau pateikti oficialų institucijos vertinimą dėl įvykdyto projekto.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia