
Vakar Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, kad Sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė nepažeidė įstatymų atleisdamas Mindaugą Pauliuką iš Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo pareigų.
Kaip portalą informavo teismo atstovas spaudai Giedrius Janonis: “teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 10, 259 – 260 straipsniais, 265 – 267 straipsniais, 269 – 270 straipsniais, Lietuvos Respublikos darbo kodekso 231 straipsniu, n u s p r e n d ž i a:
Ieškovo Mindaugo Pauliuko ieškinį atsakovams viešajai įstaigai Respublikinei Šiaulių ligoninei ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai atmesti. Šalių prašymus dėl bylinėjimosi išlaidų priteisimo atmesti. Įsiteisėjusį teismo sprendimą nuasmeninti ir paskelbti viešai nustatyta tvarka. Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Vilniaus apygardos teismui, pateikiant apeliacinį skundą per Vilniaus miesto apylinkės teismą. Sprendimas neįsigaliojęs ir gali būti skundžiamas apeliacine tvarka apygardos teismui.”
Tiesa, bylą nagrinėjęs teisėjas Romualdas Gylys nesutiko leisti prisijungti žiniasklaidos atstovui nuotoliniu būdu, kad būtų išklausytas sprendimas.
Žurnalistas Marius Aleksiūnas.