Čia tai bent aukcionas: butai – nuo 592 eurų

0
2922

Ieškantiem pigaus nekilnojamo turto šiuo metu labai vertėtų pasidomėti Šiaulių rajono savivaldybės organizuojamu aukcionu. Savivaldybės siūlomų butų ir administracinių patalpų pradinė kaina prasideda nuo 592 eurų.

Būtent tokia pradinė Šelvenų kaime, Šakynos seniūnijoje siūlomo 45,66 kv. metrų ploto, dviejų kambarių buto pradinė kaina. Šis butas yra 2 aukštų mūrinio namo pirmame aukšte. Sprendžiant iš to, kas matyti nuotraukos, jo naujiems šeimininkams reikės ne tik išsivežti ankstesnių gyventojų turtą, bet ir pasirūpinti kapitaliniu remontu.

Minėtas objektas – ne vienintelis, kurį parduoda rajono savivaldybė. Bubiuose siūloma įsigyti 33,92 kv. m ploto 2 kambarių butą išskirtiniame pastate – pirmosios Bubių dvaro sodybos rytų kumetyne. Naujam šeimininkui, norinčiam čia įsirengti vasaros vilą ar apsigyventi reikės gerokai pavargti ir investuoti gana daug – pastatas statytas 1888 metais, įrašytas į Kultūros vertybių registrą. Tai reiškia, kad apie inovatoriškų fantazijų įgyvendinimą bus galima tik pasvajoti, nes Kultūros vertybės, jos teritorijos, teritorijoje esančių vertingųjų savybių naudojimas ir tvarkymas bei kitų statinių, esančių vertybės teritorijoje statybos, remonto ar rekonstrukcijos darbai reglamentuojami LR nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais.

Kiti parduodami savivaldybės objektai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia