Dar viena “čekiukų” skandalo auka – konservatorius G.Verdingas keliauja į teismą

1
3701

Prokurorai praneša, kad perdavė teismams keletą naujų bylų dėl neteisėtai panaudotų lėšų. Remiantis Šiaulių apygardos prokuratūros atlikto tyrimo duomenimis, dabar jau buvęs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys konservatorių partijai priklausantis G. Verdingas už 2019–2023 metais vykdytas tarybos nario funkcijas patyrė išlaidų ir Radviliškio rajono savivaldybės administracija jam išmokėjo daugiau nei 12 tūkst. eurų. Šiaulių apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai pateikė civilinį ieškinį, kuriuo Šiaulių apylinkės teismo (Radviliškio rūmų) prašo Radviliškio rajono savivaldybės naudai iš G. Verdingo priteisti 9 627,66 eurus. 

Visas buvusio politiko patirtas išlaidas sudaro degalai. Prokurorams pavyko nustatyti, kad jauniausias tuometinis tarybos narys dažniausiai kurą pildavosi ne Radviliškio mieste, o Šiauliuose. Įdomi aplinkybė ta, kad tai darė tik vienintelėje degalinėje ir tik pas vieną operatorę – ogi ten dirbančią savo motiną.

Tyrimo duomenimis, G. Verdingas 22 kartus pildamasis kurą panaudojo 11 skirtingų banko mokėjimo kortelių, naudodavo 83 skirtingas degalų nuolaidų korteles, kurą pildavosi tą pačią dieną po du kartus skirtinguose miestuose arba daugiau nei telpa į kuro baką.

Dėl komentaro su pačiu G.Verdingu ar jo motina susisiekti nepavyko. Beje, jis ir pernai kandidatavo savivaldos rinkimuose Radviliškio rajone, bet liko už borto.

Parengta pagal prokuratūros pranešimą.

 

1 KOMENTARAS

  1. Šaunuolis Gabrielius! Tikras kultūros darbuotojas, kviečia visus į kasmetinį šaltibarščių čempionatą kuris vyks 2024-08-03 Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre Pakiršnio dvare. Visi susitinkame renginyje.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia