Radviliškio rajono gyventoją I.Mockevičienę apdovanojo LR Prezidentas

0
193
Ordinu "Už nuopelnus Lietuvai" LR prezidentas apdovanojo I.Mockevičienę. LR prezidentūros nuotrauka.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais apdovanojo 51 mamą ir globėją, tarp jų ir Ireną Mockevičienę iš Butėnų kaimo. Motinos dienos proga Irenos Mockevičienės kandidatūrą apdovanojimui teikė Socialinės apsaugos ir darbo ministrė.

I.Mockevičienė gimė Bakūniškio k., Kėdainių r. Vėliau persikėlė gyventi į Karčemas Radviliškio r., kur baigė pagrindinę mokyklą. Šeduvos prekybos mokykloje įgijo pardavėjos specialybę. Atvyko dirbti į Butėnus, kur susipažino su Kęstučiu Mockevičiumi, su kuriuo susituokė.

Irena Mockevičienė yra aktyvi Butėnų bendruomenės narė. Moteris dalyvauja saviveikloje: dainuoja Butėnų moterų vokaliniame ansamblyje, dainuoja Šeduvos kultūros ir amatų centro folkloro ansamblyje „Melnyčia“, gieda Šeduvos bažnyčios chore, vaidina Šeduvos kultūros ir amatų centro mėgėjų teatro „ŠKAC“ statomuose spektakliuose.

Irena Mockevičienė išauklėjo savo keturis vaikus dorais žmonėmis ir piliečiais, besilaikančiais visuomenės nustatytų elgesio normų, gerbiančiais savo tėvus, kitus šeimos narius bei žmones.

Irena Mockevičienė pareiginga, darbšti, visada buvo ir yra mylinti motina ir močiutė, nepaisant užimtumo ir aktyvios visuomeninės veiklos, vasaros atostogų metu moteris prižiūri vasaroti pasilikusius anūkus bei  užima juos įvairiomis veiklomis.

Irena Mockevičienė jau virš 10 metų globoja ir rūpinasi savo ilgaamže mama Elena Raziūniene, gim. 1929 m.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia