Emocingoje dvikovoje Radviliškio FSK nugalėjo „Gargždų pramogas“

0
404
Radviliškio futbolininkai pirmąjį įvartį pelnė nepraėjus nė minutei nuo susitikimo pradžios - pirmasis pasižymėjo Nr.9 žaidžiantis N.Volkovas.

Kapitono Kristupo Petravičiaus vedami radviliškiečiai sugebėjo atsilaikyti prieš futbolininkus iš Gargždų. Atkaklioje akistatoje šeimininkams pavyko išlaikyti persvarą iki minimalios vieno įvarčio skirtumo pergalės. Ji leido Mindaugo Urbonavičiaus treniruojamam klubui pakilti vienu laipteliu aukštyn 10 komandų A lygoje.

Pirmajame kėlinyje FSK Radviliškis dominavo

Rungtynes Radviliškio miesto arenoje pradėjo aktyviau šeimininkai. Greitoje kontraatakoje jau pirmą susitikimo minutę Nerijus Volkovas nuginklavo svečių vartininką. Pelnę pirmąjį įvartį radviliškiečiai ir toliau nestabdė: jie užgulė suglumusių svečių vartus. Bet šie neliko skolingi ir kontraatakuodavo patys. Vienoje tokių atakų ne jie, o šeimininkų žaidėjas Laurynas Bratkauskas pasiuntė kamuolį į savus vartus. Radviliškis neprarado tempo ir jau 8 minutę vėl priekyje – šįkart pasižymi Mantas Adomėnas. Atmosfera kaista ne tik salėje, bet ir ant parketo. Vienas arbitrų už emocijas geltoną kortelę parodo kapitonui K.Petravičiui. Vos už poros minučių tas pats K.Petravičius kala dar vieną įvartį į svečių vartus: Radviliškis praėjus daugiau nei pusę kėlinio pirmauja 3-1 rezultatų. Baigiantis pirmajam kėliniui dar vieną įvartį tarsi vinį į svečių karstą kala M.Adomėnas. Tačiau tai galutinai nesugniuždo gargždiškių – jų žaidėjas Aurimas Skurdelis sugeba paskutinę kėlinio minutę nuginkluoti ir šeimininkų vartus saugojusį Aurimą Žirgulį.

Antrajame kėlinyje tikras nervų karas

Po pertraukos ant parketo sugrįžę abiejų komandų futbolininkai pateikė įspūdingą reginį. Radviliškis stengėsi išsaugoti pergalę, o Gargždai – bent jau išplėšti lygiąsias. Fortūna šįkart buvo šeimininkų pusėje. Būtent Radviliškis antrojo kėlinio pradžioje pakartojo pirmojo kėlinio scenarijų: kapitonas K.Petravičius 21-ąją minutę ne tik įmuša antrąjį savo įvartį, bet ir didina komandos atotrūkį iki 5-2. Atrodo, kad viskas aišku, tačiau svečiai net nemanė kapituliuoti ir užkūrė tokią pirtį šeimininkams, kad nuo emocijų sprogo visa arena. Nepraėjus porai minučių gargždiškis Justas Vainikaitis gražiu smūgiu mažina skirtumą iki 5-3, o vos už minutės A.Skurdelis atotrūkį sumažina vos iki vieno įvarčio. 23-ąją žaidimo minutę rezultatas 5-4 ir prasidėjo tikros lenktynės su laiku. Be to, pasipylė ir geltonos kortelės. Jas aikštės arbitrai rungtynių pabaigoje parodė net 4 ir visas radviliškiečiams. Net atsarginių suolelis gavo vieną jų. Tuo metu arenoje buvę komandos sirgaliai vos begalėjo nustygti vietoje, ypač po abejotinų aikštės teisėjų švilpukų. Radviliškiui šiaip ne taip pavyko atsilaikyti: paskutinę susitikimo sekundę po baudos smūgio Gargždų komandos žaidėjo siųstas kamuolys praskriejo per kelis centimetrus nuo šeimininkų vartų. Susitikimo pabaigą skelbianti arenos sirena buvo vienas maloniausių garsų ir po jos į aikštę lėkę sirgaliai sveikino Radviliškio komandos žaidėjus su ilgai laukta pergale. Su trimis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais M.Urbonavičiaus klubas yra 8-as lygoje.
Kitas FSK Radviliškio varžovas bus Kėdainių „United“ namuose. Susitikimas vyks gruodžio 2-ąją. Būsimasis varžovas šiuo metu su 4 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais yra šeštas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia