Praradusi partinį bilietą L.Mončauskienė į teismą padavė partiją

0
864
L.Mončauskienė padavė partiją į teismą - ji tikisi Temidės pagalba sugrįžti į partiją.

Vilniaus apylinkės teisme pradedama nagrinėti byla, kurioje Lina Mončauskienė bylinėjasi su Demokratų sąjunga “Vardan Lietuvos“. Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje Kultūros, turizmo ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja dirbanti L.Mončauskienė siekė teismo pagalba panaikinti partijos valdybos sprendimą pašalinti ją iš partijos.

Partijos valdyba rugpjūčio pradžioje vienbalsiai nusprendė pašalinti L.Mončauskienę dėl jos veiksmų prieš skyriaus ir partijos interesus, o spalį valdininkė pateikė ieškinį teismui. Su ja pačia pasikalbėti taip ir nepavyko, tuo tarpu partijos nariai Vilniuje abejoja, ar tikrai toks būdas sugrįžti į partiją yra tinkamiausias. Partijos valdybos narys, kuris nenorėjo būti viešinamas, komentavo: „Ir jei teismas panaikins valdybos sprendimą ir ją atstatytų į narius, kitą dieną ji vėl būtų išmesta. Ar tikrai jai to reikia? Žinau, kad partijai tokių žmonių nereikia, nes net skyrius turėjo būti uždarytas, nes jie viskam ten vadovauti norėjo.“

Priminsime, kad partija prieš mėnesį uždarė skyrius Radviliškyje ir Pakruojyje. To prireikė, nes situacija bent jau Radviliškio skyriuje buvo tokia įtempta dėl konkuruojančiųjų grupių viduje. Be to, Seimo narys Domas Griškevičius, kuriam pavesta kuruoti Šiaulių apskrities partijos skyrius, atvirai pasakė matantis partijai nepriklausančių Mončauskų daromą įtaką nemažai daliai skyriaus narių.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia