G. Lipnevičius ieško politinio „prieglobsčio“

0
1111
Dovanos

Šiandien Radviliškio rajono tarybos posėdyje nuskambėjo netikėta žinia – tarybos narys Gediminas Lipnevičius nuo birželio 14 dienos nebėra Lietuvos regionų partijos narys. Šią informaciją paviešino tarybos narys Vidmantas Bernotas. Lietuvos regionų partijos atstovai komunikacijai patvirtino, kad G. Lipnevičius pasitraukė savo noru.

Gediminas Lipnevičius į Radviliškio rajono tarybą pateko su Lietuvos regionų partija per pastaruosius savivaldos rinkimus, iškovodamas tris mandatus. Toks rezultatas buvo itin sėkmingas, todėl natūralu, kad jis galėjo svajoti apie šiltą Seimo nario kėdę. Tačiau dabar, kai jis nebepriklauso Lietuvos regionų partijai, kyla klausimas, kur toliau kryps šio politiko kelias.

Šis pasitraukimas sukelia daug klausimų apie G. Lipnevičiaus politinę ateitį. Ar jis ieško naujos partijos, su kuria galėtų tęsti politinę karjerą? Ar tai signalizuoja apie galimą nepriklausomo kandidato kelią? Viena aišku, kad G. Lipnevičius šiuo metu yra politinio prieglobsčio paieškose.

Nors G. Lipnevičius pasitraukė iš Lietuvos regionų partijos savo noru, jo motyvai lieka neatskleisti – viešai jo pozicija iki šiol niekur nebuvo išsakyta.  Ar jis prisijungs prie kitos partijos, ar tęs politinę veiklą kaip nepriklausomas kandidatas? Tai klausimai, į kuriuos artimiausiu metu turėtų atsakyti pats politikas. Beje, į „Visuomenės balso“ redakcijos siųstus klausimus apie artimiausias politines ambicijas G. Lipnevičius nepanoro atsakyti – atsakymų nesulaukta.

Ankstesnis straipsnisBuvusios direktorės R. Dagienės atleidimas – teisėtas
Kitas straipsnisPrasisuko ištroškęs vagis: nugvelbė devynis brendžio butelius

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia