G.Lipnevičius iš partijos nori šalinti nepaklusnųjį bendrapartietį V.Bernotą

0
1372
G.Lipnevičius (dešinėje) nori atsikratyti V.Bernotu, kuris į Tarybą pateko kandidatuodamas su Lietuvos regionų partija. Jos pirmininkas J.Pinskus prieštarauja griežtiems sprendimams kaip bendrapartiečio išmetimas iš partijos.

Lietuvos regionų partijos frakcija Radviliškio rajono savivaldybės Taryboje gali sumažėti nuo trijų narių iki dviejų. Šios partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas Gediminas Lipnevičius deda nemažus žingsnius, kad iš partijos būtų pašalintas kartu su juo į Tarybą patekęs Vidmantas Bernotas. Tačiau portalui yra žinoma, kad partijos pirmininkas Jonas Pinskus tokiems drastiškiems sprendimams nepritaria ir siūlo ieškoti kompromiso.

Portalo šaltinių duomenimis, neseniai įvyko šios partijos skyriaus susirinkimas. Jo metu esą G.Lipnevičius išreiškė nuomonę dėl V.Bernoto nepaklusnumo ir tam tikrų priemonių ėmimosi jo atžvilgiu. Kad tarp G.Lipnevičiaus ir V.Bernoto vyksta nesutarimai, tapo aišku jau prieš kurį laiką, kai V.Bernotas sutiko eiti Radviliškio rajono savivaldybės mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais  ribojimo komisijos pirmininko pareigas.

Tada žurnalistui komentuodamas V.Bernotas savo apsisprendimą priimti asmeninėmis nuostatomis, kad į politiką atėjo nusistatęs “dirbti žmonėms, o ne G.Lipnevičiui”. Šiam asmeniškai ši komisija, jei ji veiktų realiai, yra tikra rakštis užpakalyje, nes vienas turtingiausių Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narių savo turtus susikrovė ir iš alkoholiu prekiaujančiu barų. Vienas jų Laisvės alėjoje turi itin prastą reputaciją ir dėl jos radviliškietė net kreipėsi į Antikorupcijos komisiją, prašydama imtis priemonių prieš žmonių girdymą. Pats baro savininkas yra mėgstantis išgerti ir kartais padaugina net viešoje vietoje. Apie tai esame rašę anksčiau.

Liepos pradžioje Radviliškio miesto gimtadienio proga suorganizuotame furšete G.Lipnevičius buvo pastebėtas itin prastos būklės. Spėjama, kad politikas tokią būklę galėjo pasiekti vartodamas alkoholinius gėrimus. O ar šventimo priežastimi tapo didelė alga, lieka neatsakyta.

Dėl komentaro su G.Lipnevičiumi susisiekti taip ir nepavyko. Galima tik pakomentuoti jo nepasitenkinimą, kai buvo tvirtinama šios komisijos sudėtis. G.Lipnevičius per Tarybos posėdį teiravosi mero Kazimiero Račkauskio, kiek yra išduotų mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais licencijų, nors tai visai nebuvo susiję su minėtos komisijos tvirtinimu. Jam buvo atsakyta, kad komisija negalėjo išduoti jokių licencijų, nes ji dar nebuvo sudaryta. Be to, pasak savivaldybės vadovo, licencijas išduoda Radviliškio rajono savivaldybės administracija, o ne komisija, kurią įvardino kaip patariamąjį organą. “Tai kam tada ši komisija kuriama”, – ironizavo iš anksto nujausdamas, kuo užsiims rajoninė mažmeninės prekybos alkoholiniais    Sukandęs dantis turtingas politikas kartu su buvusia sugyventine, frakcijos nare Vilma Alekniene, susilaikė balsuodamas. Prie šios porelės prisidėjo ir konservatorių frakcijos narys Romas Kalvaitis.

Tik trys politikai susilaikė balsuodami dėl naujosios sudėties komisijai, kuriai šią kadenciją vadovaus V.Bernotas.

Beje, pats G.Lipnevičius yra pajutęs, ką reiškia būti metamam iš partijos. Jį buvusio mero Antano Čepononio iniciatyva pašalino konservatorių valdybą prieš beveik dešimtmetį. Tada G.Lipnevičius atvirai pradėjo kritikuoti ilgametį rajono vadovą tuometinį bendrapartietį A.Čepononį įsteigęs naują rajoninį laikraštį. Apie G.Lipnevičiaus pašalinimą tada parašė ir Šiaulių krašto savaitraštis publikacijoje “Aštunkojo įvaizdis išspyrė iš partijos”.

Šiuo metu G.Lipnevičius artimai bendradarbiauja su A.Čepononiui, vadovaujančiam konservatorių vietiniam skyriui. Būtent konservatorių dėka G.Lipnevičius pasiskelbė opozicijos lyderiu, kuriam iš biudžeto yra mokama virš 1200 eurų per mėnesį. Į rankas verslininkas turėtų gauti apie 840 eurų, tai yra dviem šimtais daugiau nei paprastas Tarybos narys.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia