Kitų metų Seimo rinkimuose Radviliškio-Tytuvėnų apygarda nesikeis

0
965
Šie keturi politikai turi realiausius šansus patekti į antrą rinkimų turą kitais metais vykstančiuose Seimo rinkimuose.

Vyriausioji rinkimų komisija neseniai patvirtino vienmandačių rinkimų apygardų ribų pokyčius. Iš 71 apygardos pokyčiai palies 44 apygardas, o 26, tarp jų ir Radviliškio-Tytuvėnų, ribos visai nesikeis. Apie tai plačiau galite skaityti čia

Šiai dienai kovoti dėl Seimo nario kėdės Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje viešai pareiškė socialdemokratas Saulius Luščikas, Demokratų sąjungos “Vardan Lietuvos” narys Justas Malinauskas, anksčiau buvęs ir Darbo partijos nariu, bei Lietuvos regionų partijos narys Gediminas Lipnevičius. Tai trečioji šio politiko pasirinkta partija, nes jis jau yra buvęs konservatorių bei Tvarkos ir teisingumo (likviduota 2020 metais) partijų nariu. Be to, buvo įkūręs nepartinį visuomeninį komitetą “Už geresnį gyvenimą visiems”, kuris gyvavo tik vieną savivaldybės Tarybos kadenciją, tai yra nuo 2019 iki 2023 metų.

Tarp kitų galimų kandidatų turėtų būti ir Antanas Čepononis, dabartinis Seimo narys, išrinktas į parlamentą pirmą kartą Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje 2020 metais. Konservatorius dar nėra viešai paskelbęs, ar kels kandidatūrą siekti antros kadencijos. Ilgametis buvęs rajono vadovas turi rimtų sveikatos problemų, dėl kurių teko gultis net po gydytojų skalpeliu. Bet kokiu atveju, A.Čepononis, jei kandidatuos, turi realiausius šansus patekti į antrą turą, jei tokio prireiktų. Didžiausias klausimas, kas su juo varžytųsi antrame ture. Reikia pažymėti, kad A.Čepononis su G.Lipnevičiumi sukirto rankomis ir dirba kartu rajono opozicijoje, bet ar ši vyriška draugystė neiširs prieš rinkimus, parodys laikas.

Be jau paminėtų galimų kandidatų, neabejotinai bus iškelta ir daugiau. Tačiau kitų partijų atstovai neskuba. Arba neturi ką kelti, arba nenori atskleisti visų kozirių savo konkurentams. O valstiečių, darbiečių ir liberalų stovyklose kol kas visiška tyla, kas bus jų kandidatai kitų metų rudenį vykstančiuose rinkimuose į Seimą nuo Radviliškio-Tytuvėnų apygardos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia