Girti radviliškiečiai masiškai skriaudė artimuosius

0
732
Policijos pareigūnams vakar buvo įtempta diena - pradėti net keturi ikiteisminiai tyrimai dėl smurto prieš artimuosius.

Vakar per rajoną nusirito smurto banga – Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai lakstė iš vieno galo į kitą nespėdami mušeikų uždaryti į areštinę.

 

Statistiniai duomenys rodo, kad per pirmąjį šių metų pusmetį Radviliškio rajonas – vienas nesaugiausių Lietuvoje pagal padarytų nusikaltimų skaičių. Komisaras Linas Valius kol kas nemato didelės problemos, nors vien vakar buvo pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Jau pusę septintos ryte policijos ekipažas lėkė į Grinkiškį, kur 1971 metais gimęs  padauginęs velnio lašų vyras kumščiais auklėjo savo artimą moterį. Ši, panašu, galėjo būti jo sugėrovė, nes ir jai buvo nustatytas 1,24 promilių girtumas. Daugiau nei 1,6 promilių pripūtęs mušeika uždarytas į areštinę, o sumuštoji po medikų apžiūros palikta gydyti namuose.

Antrasis įvykis Skėmiuose, kur kone iki žemės graibymo padauginęs 1987 metais gimęs sūnus sumušė 1962 metais gimusį blaivų neįgalų tėvą. Šis buvo išvežtas į ligoninės priėmimo skyrių, o aršuolis uždarytas į areštinę. Kad įvykiai taip turėjo pasibaigti, kaime niekas net neabejojo, nes du sūnūs su motina svaiginosi nuo anksčiausio ryto. Pareigūnų pagalbos prireikė jau po darbo dienos pabaigos – jie prieš tėvą ranką kėlusį girtuoklį išsivežė prieš šešias vakare.

Trečios muštynės vyko maždaug pusę septynių vakare jau pačiame Radviliškyje, kur Klaipėdos gatvėje esančiuose namuose 1996 metais gimęs jaunas vyras talžė girtesnę, šešeriais metais jaunesnę moterį. Šiai prireikė medikų pagalbos, o banditas laikinai sulaikytas ir uždarytas į belangę.

Apie pusę dešimtos vakare policijos pareigūnai skubėjo į Pakiršinį, kur konfliktavo girta porelė. Atvykę į vietą, policininkai nustatė, kad 1996 metais gimęs vyras yra 3,15 promilių girtumo, kai jo auka dar girtesnė – dviem metais jaunesnė moteris į alkotesterį pripūtė 3,29 promilių. Ko nepasidalino jauni žmonės, aiškinsis pareigūnai ikiteisminio tyrimo metu. Visais atvejais Radviliškio rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 140 str. Už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas. Taip pat smurtavęs asmuo gali būti areštuotas ar net uždarytas į belangę iki dvejų metų.

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia