Girto radviliškiečio kelionė baigėsi smūgiu į medį

0
1339

 

Penktadienio vakarą girtas Radviliškio rajono gyventojas prisivažinėjo – sudaužė automobilį ir buvo pričiuptas policijos pareigūnų.

Anot teisėtvarkos sergėtojų, 42-ejų metų vyro vairuojamas “Opel Vectra” apie 19:45 val.  Miežaičių kaime trenkėsi į medį. Vyras bandė mėtyti pėdas ir iš įvykio vietos pabėgo, nepaisant patirtų sužalojimų. Apie šį įvykį netruko sužinoti ir vietiniai gyventojai, tad buvo informuotas ir Bendrasis pagalbos centras.

Policijos pareigūnams pavyko susekti vairuotoją dar jam nespėjus išsiblaivyti. Vyrui po eismo įvykio nustatytas sunkus girtumas – alkoholio matuoklis parodė 2,65 promiles alkoholio. Po šios procedūros vairuotojas nugabentas į VšĮ Radviliškio ligoninės chirurgijos skyrių – jam diagnozuoti dešinio dilbio abiejų kaulų lūžimai.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojui gresia ne tik už vairavimą girtam, bet ir už pabėgimą iš įvykio vietos.  Pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala viršija 15 bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių (daugiau nei 750 eurai), užtraukia baudą vairuotojams nuo 850 iki 1500, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 3 metų,

Palikti komentarą

avatar