Sukilo grožio specialistai: prašo leisti dirbti

0
8644
Grožio specialistai mano, kad valstybės žadama parama - ne išganymas, tad prašo leisti jiems dirbti jau dabar.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Grožio specialistams turi būti leista dirbti ir karantino metu. Tuo įsitikinę peticiją Seimui rengiantys grožio specialistai. Jų vertinimu, šis laikotarpis paliko galimybes suklestėti tik tiems, kurie dirba nelegaliai ar ignoruoja draudimus. O tai esą nesąžininga jų atžvilgiu.

Užkirskime pogrindinę veiklą

“Dėl susiklosčiusios karantino situacijos Lietuvoje, visi grožio srities specialistai liko be darbo ir vienintelio savo pajamų šaltinio. Taip, valdžia pažadėjo paramą, tačiau visiems akivaizdu, kad už tokią sumą, kurią mes gausime, nebus įmanoma ne tik pragyventi, bet retam kuriam užteks ir patalpų nuomai sumokėti.
Todėl siūlome, pakeitus ir sugriežtinus mums įprastas darbo bei saugos sąlygas grožio salonuose, tęsti savo veiklą, nors ir mažesniais tempais, bet svarbu, kad vyktų judėjimas ir žmogus, dirbantis pagal individualią veiklą, gautų bent minimalias pajamas.
Siūlome patalpoje, kurioje teikiama paslauga dirbti tik po vieną žmogų priimant tik su išankstine rezervacija; nepriimti per anksti sekančio kliento, kad nesusidarytų laukiančiųjų eilė; priimti klientą tik su apsauginėmis pirštinėmis ir veido kaukėmis; dirbti tik su darbo rūbais bei apsauginėmis priemonėmis; po kiekvieno kliento dezinfekuoti visus paviršius, įrangą bei įrankius (kas yra įprasta). Užkirskime pogrindinę veiklą, leisdami žmonėms saugiai dirbti!”, – prašo petcijos autorė S. Norgėlaitė.

Peticiją pasirašo ir klientės

Peticiją pasirašę grožio specialistai turi savų argumentų, dėl kurių jiems turėtų būti leista tęsti savo veiklą.

“Jei alkoholinių gėrimų parduotuvės gali dirbti, kodėl negali grožio salonai, kurie daug svarbesni nei alkoholis?”, – klausia peticiją pasirašiusi grožio specialistė.

“Kaip ir visur galima dirbti saugiau, su kaukėmis, dezinfekatoriais ir higienos priemonėmis”, – ragina dar viena viena grožio specialistė.

“Kaip atvežti iš užsienio šimtus žmonių, taip protingas sprendimas ane? O salonus kur pas meistrą ateina 1 klientas taip pavojinga … Aš už tai kad salonai dirbtų .. !!”, – pasisako dar vienas peticiją pasirašęs žmogus.

Peticiją per kelias dienas jau pasirašė arti 3 tūkstančių žmonių. Ją galima pasirašyti čia. Surinkus reikiamą parašų skaičių ji būtų teikiama svarstyti Seimui.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar