Gyvenimo draugei suvarė peilį į pilvą

0
1876

Trečiadienio vakarą Polekėlėje, Alyvų gatvėje 43-ejų metų Mariaus ir 52-ejų metų Germantės išgertuvės baigėsi itin tragiškai – kilus konfliktui vyras, kaip įtariama, griebėsi peilio. Moters gyvybė nutrūko po vieno peilio dūrio.

Nepuolė slapstytis

Atvykę pareigūnai name rado moters kūną su durtine žaizda pilvo srityje. Iškviesti medikai nukentėjusiąjai jau niekuo padėti nebegalėjo – konstatuota jos mirtis.

Namuose buvo rastas ir moters sugyventinis. Marius pats iškvietė policijos pareigūnus. Įtarus, kad namo šeimininkę galėjo nužudyti būtent jis, pareigūnai vyrą sulaikė ir uždarė į areštinę.

Dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tikėtina, kad moteris buvo nužudyta per namuose kilusį šeimyninį barnį.

Namuose buvo rasta išgertuvių pėdsakų. Sulaikytam įtariamajam alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,5 promilių girtumas. Ar buvo girta ir namo šeimininkė, paaiškės ištyrus jos kraują. Gyventojai moterį matė einančią į parduotuvę alkoholio maždaug dvi valandas prieš nužudymą.

Šiuose namuose gyveno Marius ir Germantė. Po kraupaus nusikaltimo namai liko tušti.

Neaišku iš ko gyveno

Tiek Marius, tiek Germantė, pastaruoju metu niekur nedirbo, bet socialinių pašalpų savivaldybės neprašė. Visiems buvo įstabu iš kur pora gauna pinigų alkoholiui. Prieš kurį laiką moteris buvo įsidarbinusi Radviliškio „Maximoje“, dirbo valytoja, bet darbo ten ilgai neišlaikė. Nepaisant polinkio į alkoholį, kaimo gyventojai apie ją atsiliepė kaip apie sąžiningą moterį.

„Kartą, prieš vykstant į darbą paprašė paskolinti 10 eurų. Sakė, kad pinigų reikia kurui nusipirkti, mat automobiliu vyksta į darbą. Nesitikėjau, kad atiduos. Po poros savaičių grąžino ne tik pinigus, bet ir dovanų atnešė šokolado plytelę“, – pasakojo kaimo seniūnaitis Algis. Germantė pati vairavo automobilį, turėjo nuosavą transporto priemonę.

Polekėlė buvo moters tėviškė, į kurią moteris sugrįžo po ilgų metų, kai paveldėjo šeimos namą. Kaip ir kada susipažino su Mariumi, niekam nežinoma. Kažkada praeityje moteris buvo ištekėjusi, su sutuoktiniu susilaukė dviejų vaikų – sūnaus ir dukters. Gyventojų teigimu, kaime jie buvo gana reti svečiai.

Smurtas – ne naujiena

Pasak kaimo gyventojų, ši pora nevengė išgerti. Niekam nebuvo paslaptis, kad šeimoje neretai virė muštynės. Kumščius kilnojo ne tik Marius, bet ir spėjama, p

Policijos pareigūnai dar tą patį vakarą paėmė visus įkalčius ir užplombavo visus sodybos pastatus.

ati Germantė.

Trečiadienį kaimynai girdėjo iš sodybos sklindantį žoliapjovės garsą. Neatmestina, kad pora dienos darbus vakare nusprendė pažymėti sėdę prie butelio.

Dėl ko kilo tragiškai pasibaigęs šeimyninis barnis, turėtų paaiškėti ikiteisminio tyrimo metu. Įtariamuoju tapęs vyras kartą jau buvo teistas už savo sugyventinės sumušimą. 2019 metais už smurtą artimoje aplinkoje šiam vyrui buvo skirti keturi mėnesiai viešųjų darbų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia