Nesaugi sankryža gąsdina radviliškiečius: dvi avarijos per tris dienas

0
1763
Per tris dienas sankryžoje įvyko dvi avarijos. Vienoje jų net trims žmonėms prireikė medikų pagalbos.

Vos per tris dienas – dvi avarijos, vienoje jų sužaloti keli žmonės. Antradienį iš šalutinės Eglių gatvės atlėkęs automobilis Mitsubishi taranavo pagrindine Žalgirio gatve važiavusį VW Passat. Pasekmės skaudžios – trys žmonės ligoninėje, o du automobiliai smarkiai apdaužyti.

Vos po kelių identiška situacija pasikartoja. Žalgirio gatve važiavusią jauną mamą su vaikais taip pat užkliudo iš šalutinės Eglių gatvės atvažiavęs automobilis. Šį kartą apseita be aukų ar sužeistų žmonių, tačiau išgąsčio būta nemenko.

Šioje Radviliškio miesto dalyje, kur yra įsikūrusi ir Muzikos mokykla, gyvenantys žmonės sako, kad Eglių gatve laksto vairuotojai. Esą nėra jokių greičio apribojimo priemonių, o vairuotojai, kurių dažnas yra jaunas gimnazistas iš Lizdeikos gimnazijos, nekreipia dėmesio į KET ženklus.

Po antradienį įvykusios avarijos seniūnija trečiadienį apipjaustė krūmus, ir KET ženklas tapo matomesnis.

Gyventojai pažėrė kritikos ir Radviliškio miesto seniūnijai. Jie sakė, kad skaudžios avarijos buvo galima išvengti, jei būtų prieš KET ženklus tinkamai nupjauti krūmai. Tiesa, seniūnija sureagavo operatyviai ir ženklą dengiantys krūmai buvo nupjauti. Bet tai neapsaugojo nuo šiandieninės avarijos.

Per tris dienas – dvi avarijos. aplinkybės identiškos: iš šalutinio kelio važiuojantis vairuotojas nepraleido pagrindiniu važiuojančios transporto priemonės.
Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

Palikti komentarą

avatar