Radviliškio futbolininkų pergalė nepelnius nė vieno įvarčio

0
2155
Nors Radviliškio komanda laimėjo, bet įvartį į savo vartus pasiuntė patys Akmenės futbolininkai.

Radviliškio futbolininkai vakar savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo sunkią pergalę. Jie 1-0 įveikė svečius iš Akmenės. Cemento miesto komandai vadovauja 37 metų brazilas Armando Tarlazis Vieira Dos Santos. Jis gerai pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams, nes skirtingose Lietuvos futbolo lygose žaidžia nuo 2014 metų. Tačiau futbolo šalies patirtį turintis treneris neapsaugojo nuo pralaimėjimo.

Varžybos prasidėjo ir vyko pakankamai nervingai. Svečiai itin agresyviai stabdė ne tik rezultatyviausią III lygos puolėją Deividą Dargužą, bet ir bet kurį kitą Radviliškio komandos žaidėją, keliantį grėsmę jų vartų saugumui.

Akmenės klubas lygoje su trimis pergalėmis nesiruošė taip lengvai pasiduoti lygos vienvaldiems lyderiams – dvikova visas 90 minučių vyko apylygiai. Abi komandos turėjo daugybę progų žaidimo metu, bet nė viena jų nebuvo išnaudota pirmajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje sugrįžę ant vejos futbolininkai toliau rungtyniavo pakankamai intensyviai rengdami vienas atakas po kitos prie abiejų komandų vartų. Tačiau visos atakos buvo bevaisės iki 63 žaidimo minutės. Radviliškiečių užpulti Akmenės klubo gynėjai gynėsi pakankamai gerai, kol spirtas kamuolys nuo svečių komandos žaidėjo Aivaro Rakašiaus kojos įskriejo į vartus.

Nors ir labai stengėsi svečiai išlyginti rezultatą, o radviliškiečiai bent kartą pasižymėti patys, deja, nei vienai komandai to padaryti nebepavyko. Į aikštę išbėgo Radviliškio komandos treneris Mindaugas Urbonavičius. Jis turėjo labai gerą progą pasižymėti, vis tik jo spirtas kamuolys skriejo pro šalį. Nors geležinkelio miesto komandai pasižymėti nebepavyko, tačiau aikštės teisėjo Aleksandro Stepanovo švilpukas užfiksavo Radviliškio komandos pergalę. Radviliškiečiai ir toliau išlieka lentelės viršuje su penkiomis pergalėmis iš tiek pat galimų.