Gyventojai perspėjami: kauks sirenos

0
619

Šiandien, kovo 18 dieną, 10.00 valandą valstybinio lygio civilinės saugos kompleksinių pratybų metu, vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Patikrinimo metu visoje šalies teritorijoje, taip pat ir Radviliškyje, bus įjungiamos sirenos. Be to, žmonėms per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai apie šios sistemos patikrinimą.

Minėti pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.
Patikrinimo metu sirenos kauks 3 minutes. Išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informacija ir rekomendacijas – jos bus pateiktos per Lietuvos radijo ir televizijos programas, taip pat regionines ir vietines radijo programas.

Daugiau informacijos kaip aktyvuoti pranešimų gavimo funkciją savo telefone, kaip pasiruošti nelaimėms ir kaip elgtis jų metu, galite rasti užsukę į Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainę https://lt72.lt/ .
Siekiant įvertinti perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome gyventojų, po patikrinimo užpildyti internetinę apklausą https://survey123.arcgis.com/share/6d150371fde04a09bdbf42522ae8ca03 .

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia