Ilgapirščiai apvogė Šiaulėnų seniūniją – nugvelbė kaloriferį

0
505
Vagys apšvarino Šiaulėnų seniūniją - bet grobis jų menkas, nes pavogtas senas kaloriferis. Nuotraukų koliažas.

Policijos kriminalistai aiškinasi, kas išlaužę durų spyną ir patekę į seniūnijai priklausančias patalpas pagrobė elektrinį kaloriferį. Nors prietaisas pavadintas itin įmantriu tarptautiniu žodžiu ir liaudyje žmonės vadina paprasčiausiu šildytuvu, tačiau tiksli pavogto daikto vertė dar nėra žinoma.

Anot seniūnės Ievos Bliznikienės, kaloriferis buvo pirktas anksčiau, bet vis dar veikiantis prietaisas – juo šildydavo patalpas, kuriose miestelio bendruomenės nariai ateidavo pabendrauti, arbatos ar kavos atsigerti. Valdininkė tikino, kad seniūnijos darbuotoją pavogtą kaloriferį paskutinį kartą matė prieš kovo 11-osios šventę, nes reikėjo miestelio muziejui kitus – tepalinius – šildytuvus paduoti.

Nors dėl vagystės niekam nėra pareikšti įtarimai, miestelio galva I. Bliznikienė įtaria, ant ko galėtų kristi nusikaltimo šešėlis. Tiesa, seniūnė nedrįsta garsiai įvardinti niekadėjų, kurių, panašu, pastaruoju metu miestelyje jau ne vienas sukiojasi. Esą dabar vandalai siaučia gadindami daiktus, daužydami langus ir krėsdami kitas aibes Šiaulėnuose. Dėl šios vagystės Radviliškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia