Iš toliau atvykstantiems gydytojams bus mokamos kompensacijos už keliones į darbą

0
703
Už sprendimą kompensuoti kelionės išlaidas gydytojams ir radiologijos technologams vieningai balsavo visi Tarybos nariai, išskyrus Gediminą Lipnevičių ir Vilmą Aleknienę.
Dovanos

Nuo šių metų balandžio 1 dienos toliau nuo darbovietės gyvenantiems Radviliškio rajono savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų gydytojams ir radiologijos technologams bus kompensuojamos kelionės į darbą išlaidos. Taip nusprendė kovo 7 dieną posėdžiavusi Radviliškio rajono savivaldybės taryba.

Gydytojams kompensacija bus mokama, jeigu iš namų į darbą jiems reikia važiuoti nuo 50 iki 200 kilometrų, o radiologijos technologai kompensacija galės pasinaudoti tais atvejais, jeigu į darbą vyksta toliau nei 15 kilometrų. Už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą bus kompensuota po 10 centų.

„Į mūsų rajoną iš kitų miestų atvyksta dirbti gana nemažai gydytojų, todėl kelionės kompensacija buvo reikalinga, siekiant pritraukti specialistus į mūsų rajoną ir kad medikų neperviliotų arčiau jų namų esančios gydymo įstaigos. Gydytojų trūksta visoje Lietuvoje, todėl privalome priimti tokius sprendimus, kurie padėtų juos išsaugoti mūsų rajone, kad gyventojai gautų kokybiškas gydymo paslaugas“, – sprendimą komentavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis.

Už sprendimą kompensuoti kelionės išlaidas gydytojams ir radiologijos technologams vieningai balsavo visi Tarybos nariai, išskyrus Gediminą Lipnevičių ir Vilmą Aleknienę.

Gydytojai – ne vieninteliai, kuriems Radviliškio rajone kompensuojamos kelionės į darbą. Praėjusių metų rugpjūčio 31 dieną Radviliškio rajono savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui, kad toliau nuo mokyklos gyvenantiems mokytojams ir kitiems švietimo specialistams jau nuo praėjusių metų rugsėjo 1-osios būtų kompensuotos jų kelionės į darbą išlaidos. Pedagogams, kaip ir gydytojams, už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą kompensuojama po 10 centų. Šia kompensacija naudojasi visi, kuriems iš namų į darbą reikia važiuoti nuo 15 iki 50 kilometrų.

Kelionės išlaidos darbuotojams kompensuojamos už važiavimą darbo dienomis į savo darbovietę iš namų ir atgal iš darbo. Darbuotojai, pageidaujantys gauti kelionės išlaidų dalinę kompensaciją, įstaigos, kurioje dirba, vadovui turės pateikti prašymą ir kitus dokumentus apie deklaruotą ar faktinę gyvenamąją vietą.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija, kuri viešinama pagal sutartį.

Ankstesnis straipsnisParduodama dar viena mokykla
Kitas straipsnis“Šeduvos malūno” krepšinio veteranai – finaliniame ketverte

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia