Iš užkrėstos Savivaldybės tiesiai į Seimą

0
834
Merui krizė tampa viešųjų ryšių akcija - jis nori sveikas ir gyvas patekti į Seimą.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Radviliškio rajono savivaldybės atstovai po trukusios tylos atskleidė, kad lapkričio 12 dienos duomenimis serga ne mažiau kaip 14 darbuotojų. Taip rašoma parengtame informaciniame pranešime. Pirmasis atvejis buvo nustatytas lapkričio 6 dieną, antrasis – lapkričio 9 dieną, o lapkričio 12 dieną – 11.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje užfiksuotas COVID-19 ligos protrūkis. Informacija apie pirmąjį susirgimą COVID-19 liga Savivaldybės administracijos vadovus pasiekė lapkričio 6 dieną (apie teigiamą COVID-19 testo rezultatą informavo darbuotojas, kuris tyrėsi pajutęs COVID-19 ligos simptomus). Nedelsiant tą pačią dieną, lapkričio 6-ąją, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu buvo pradėtas masinis darbuotojų testavimas, siekiant užtikrinti tiek darbuotojų, tiek visuomenės, besikreipiančios į Savivaldybės administraciją, saugumą”, – rašoma Radviliškio rajono savivaldybės pareiškime.

Masinio tyrimo metu lapkričio 6 dieną buvo tirti 37 darbuotojai, lapkričio 9 – 3, iš jų vienas teigiamas atvejis, o lapkričio 11 dieną – 76, iš kurių vienuolika buvo užsikrėtusiųjų. Nors Savivaldybė tvirtina, kad visi užsikrėtusieji buvo iškart izoliuoti, tačiau vietiniai pastebėjo merą A.Čepononį važiuojantį su kitais darbuotojais Savivaldybei priklausančiu mikroautobusu.

Savivaldybė tvirtina, kad nuotolinis darbas organizuojamas buvo mišriu būdu ir dar iki karantino paskelbimo dalis darbuotojų dirbo nuotoliniu būdu, kiti – atvykdavo į pastatą. Tiesa, nutylima, kad meras A.Čepononis lapkričio 7 dieną darė testą, kuris buvo neigiamas. Tuo pačiu nutylima, kad lapkričio 5 dieną, ketvirtadienį jo 61-ojo gimtadienio proga daug Savivaldybės ir rajono įstaigų žmonių buvo atėję pasveikinti. Kol kas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai aiškinasi, kokios priežastys šio COVID-19 protrūkio.

Meras A.Čepononis ir administracijos direktorė J.Margaitienė komentarams nepasiekiami. Taip pat Savivaldybė atsisakė pateikti informaciją, ar serga Justinas Pranys, direktorės pavaduotojas.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar