Išgėrusi moteris automobiliu trenkėsi į akmenų krūvą

0
765
Audi A4 nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į akmenų krūvą. Asociatyvi nuotrauka.
Audi A4 nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į akmenų krūvą. Asociatyvi nuotrauka.

Sekmadienio pavakare girtų asmenų kompanija prisivažinėjo – Radviliškio rajono Grinkiškio seniūnijoje esančiame Burūnų kaime 27 metų moters vairuojama Audi A4 nestojo stabdoma policijos ir nuvažiavusi nuo kelio trenkėsi į šalikelėje sukrauta akmenų krūvą. Atvykę pareigūnai nei vairuotojos, nei keleivių neberado, nes jie buvo pasišalinę. Prasidėjo paieškos.

Pareigūnų atkaklumas davė vaisių. Buvo surasti neblaivūs asmenys: 37 metų automobilio savininkas (2,40 promilės) ir 51 metų keleivė (1,37 promilės). Atsitiko net kuriozinė situacija, nes moteris pabėgo iš Radviliškio ligoninės, kur medikai jai bandė suteikti medicininę pagalbą dėl dviejų lūžusių šonkaulių.

Po keturių valandų paieškų, buvo rasta ir vairuotoja. Jai nustatytas 0,45 promilių girtumas, bet vairuotoja kol kas neapklausta. Automobilis dabar yra policijos saugojimo aikštelėje. Panašu, kad linksmai šventusi kompanija prisidarė didelių bėdų. Gali tekti susimokėti ne tik už automobilio saugojimą, bet ir KET pažeidimą. Be to, asmenys, kurie pasišalina iš įvykio vietos, traktuojama, kad jie yra didesnis nei vidutinis girtumas.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments