Radviliškiečiai antri Raseinių rajone vykusiame šachmatų turnyro etape

0
214
Raseinių rajone, prie Sujainių tvenkinio įvyko priešpaskutinis 8 etapas Žemaitijos krašto šachmatų maratono "Kombinacija 7".
Dovanos

Praėjusį šeštadienį Raseinių rajone, prie Sujainių tvenkinio, įvyko priešpaskutinis 8-asis Žemaitijos krašto šachmatų maratono “Kombinacija 7” etapas. Nors šįkart dalyvių buvo nedaug, konkurencija buvo ypač stipri. Kiekviena partija buvo tarsi tikras mūšis, prasidėjęs nuo pirmųjų partijų.

Šiame etape žaidėjai turėjo sužaisti 11 ratų pagal laiko kontrolę 5 minutės + 3 sekundės. Tokia dinamika visada pateikia staigmenų, ir šis etapas nebuvo išimtis. Po 11 turų net du žaidėjai – Donatas Kišonas iš Radviliškio ir Mindaugas Kalvaitis iš Tytuvėnų – surinko po 8 taškus. Tačiau dėl pusės taško geresnio koeficiento pirmą vietą užėmė Mindaugas Kalvaitis, o Donatas Kišonas liko antras. Trečią vietą su 7,5 taško užėmė dar vienas Tytuvėnų atstovas Remigijus Vereikis.

Ypač dramatiškai turnyras susiklostė šiauliečiui Raimondui Narmontui, kuris ilgą laiką pirmavo, tačiau paskutiniame rate įtemptoje abipusių atakų partijoje nusileido radviliškiečiui Arūnui Zemlickui ir liko ketvirtoje vietoje. Nepaisant asmeninių nesėkmių, Radviliškio komanda užėmė antrą vietą.

Dabar bendroje maratono asmeninėje įskaitoje dėl prizinių vietų kovoja keturi žaidėjai. Donatas Kišonas iš Radviliškio ir Remigijus Vereikis iš Tytuvėnų dalinasi 1-2 vietas, abu turėdami po 17 taškų. Paskutinis etapas, kuris vyks Lauko Sodoje birželio 29 d., bus ypatingai svarbus ir karštas, kovojant dėl prizinių vietų.

Šachmatų mėgėjai iš Radviliškio su nekantrumu laukia šio finalinio etapo, tikėdamiesi pergalių ir džiaugsmo akimirkų. Tai puiki proga palaikyti savo miestą ir jo atstovus šiame įtemptame šachmatų maratone. Ar Donatas Kišonas sugebės išlaikyti savo poziciją ir iškovoti pergalę? Viskas paaiškės jau netrukus, tad laukia įtemptas ir jaudinantis finalas!

Ankstesnis straipsnisMilžiniškas karvių kompleksas sukurs gausybę naujų darbo vietų
Kitas straipsnisSavivaldybė planuoja išparduoti nebenaudojamą turtą viešame aukcione

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia