Jauną radviliškietę apgavo sukčiai – tikėjosi paskolos, bet pati prarado pinigus

0
441
Atsargiai, sukčiai! Policija perspėja neužkibti ant nusikaltėlių kabliuko, kad paskui netektų gaudyti vėjo laukuose. Tokius nusikaltimus tiriantys pareigūnai perspėja, kad dažnai beveik neįmanoma rasti nusikaltėlių pėdsakų. Asociatyvi nuotrauka.

20-metė moteris internete rado skelbimą, kuriame buvo pateikta informacija apie paskolas. Susigundžiusi reklama Radviliškio miesto gyventoja net nenumanė, kad užkibo ant sukčių kabliuko. O šie ilgai nesnaudė sulaukę naujos aukos – jai nurodė, kad norint gauti paskolą privalu iš anksto susimokėti mokesčius. Nenujausdama, kad pakliuvo į sukčių pinkles, mergina pervedė 300 eurų. Tačiau paskolos taip ir negavo. Palaukysi porą dienų, radviliškietė kreipėsi į policiją su pareiškimu. Tada ir paaiškėjo, kad pinigai pervesti nenustatytiems asmenims.

Radviliškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Ar apgautai merginai realu atgauti pinigus, paaiškės tik atlikus tyrimą. Policija dažnai įspėja gyventojus dėl tokio pobūdžio sukčiavimo, tačiau apgautųjų vis daugėja.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia