Radviliškio šachmatininkai iškovojo pirmą vietą turnyro etape

0
790
D.Kišonas paskutiniame ture sugebėjo išplėšti pergalę ir užtikrinti ne tik asmeninę trečiąją vietą, bet ir auksinį pasirodymą komandai.

Prieš kelias dienas Šiauliuose įvyko Žemaitijos maratono “Kombinacija 7” ketvirtasis etapas. Varžybose dalyvavo 9 komandos ir šachmatininkai. Radviliškiui šiame etape atstovavo gausus būrys klubo narių: Donatas Kišonas, Andrius Šarauskas, Kęstutis Mikalauskis, Arūnas Zemlickas, Albertas Vitartas, Martynas Skaburskis, Darius Šaluka ir Edvinas Smalinskas. Neišvengta ir nemažai tarpusavio kovų tarp klubo narių.

Netrūko įnirtingų kovų ir lentelės viršuje, kur tarp top 15 žaidėjų nuolat buvo ir 4 radviliškiečiai Donatas, Andrius, Kęstutis ir Arūnas. Vieną iš pačių paskutinių turnyro partijų sužaidęs ir labai chaotišką poziciją lentoje turėjęs pergalę vis gi sugebėjo išplėšti D.Kišonas. Šis jo pelnytas taškas ir lėmė, kad Radviliškis iškovojo auksą komandinėje šio etapo įskaitoje už nugaros palikdamas Šiaulių ir Raseinių komandas.

Radviliškio komandai svarbius komandinius taškus pelnė D.Kišonas (6.5tšk.), A. Šarauskas (6.5tšk.) ir Kęstutis Mikalauskis (6tšk.).

Asmeninėje įskaitoje su 7 taškais pirmas buvo Tytuvėnų atstovas Remigijus Vereikis (7tšk.), tiek pat taškų pelnęs šiaulietis Raimondas Narmontas liko antras, o bronza atiteko D.Kišonui.

A.Šarauskas po devynių turų pelnė šešis taškus, kurie buvo svarbūs prie galutinio komandos rezultato.

Visai šalia prizininkų liko A. Šarauskas – jis lentelėje liko ketvirtas.

Buvęs vaikų treneris K.Mikalauskis irgi svariai prisidėjo prie Radviliškio komandos pirmos vietos pasiekimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kitų radviliškiečių užimtos pozicijos: K.Mikalauskis, 8 vieta, Arūnas Zemlickas, 11vieta, A.Vitartas, 20 vieta,  M.Skaburskis, 21 vieta, D.Šaluka, 23 vieta, E.Smalinskas, 36 vieta.

Parengta pagal šaškių ir šachmatų klubo “Radvis” informaciją. Klubo nuotraukos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia