Kalinių žmonos rengia peticiją: prašo grąžinti pasimatymus

0
634
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

 

Įkalinimo įstaigose bausmę atliekančių vyrų mylimosios išsiilgo pasimatymų. Moterys jau beveik trys mėnėsiai nematė savo vyrų, o vyrai kalinčių žmonų. Seimo prašoma nutraukti karantiną kalėjimuose ir izoliatoriuose, grąžinant galimybę susitikti su kalinčiais artimaisiais.

“Prašau nuimti karantiną, nes įkalintieji yra taip pat žmonės, kurie nori pamatyti savo šeimą, gauti pozityvo stengtis, keistis. Šalyje karantinas visur atleidžiamas. Santykiai pas daugumą byra, žmonės pasiilgo vieni kitų, ir jiems reikia susitikti, pamatyti, tam, kad keistis, būti geresniu!!”, – prašo vieno kalinio žmona. Panašius argumentus dėsto ir kitos kalinčiųjų sutuoktinės.

“Visur karantinas švelninamas. Pilnos kavinės, poliklinikos žmonių. Ilgalaikiuose pasimatymuose atskiri kambariai. Juose būna po 2 žmonės. Leiskit pagaliau šeimoms stiprinti ryšį”, – prašo dar viena kalinio žmona.

Peticiją pasirašė daugiau kaip 200 žmonių. Ją galima pasirašyti čia.

Nuteistųjų bausmės atlikimo vietos Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmių susigriebė dar vasario pabaigoje. Sustabdyti ne tik bausmę atliekančių asmenų pasimatymai su artimaisiais. Dar daugiau ribojimų Pataisos įstaigose karantinas paskelbtas gerokai anksčiau nei šalyje.

Paskelbus karantiną, Lietuvos pataisos įstaigose draudžiamas asmenų lankymasis. Išimtis taikoma tik susitikimams su gynėjais. Taip pat sustabdytos asmenų, laikomų įkalinimo įstaigose, trumpalaikės išvykos į namus, nevyksta ilgalaikiai ir trumpalaikiai pasimatymai.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar