Kandidatų į Seimą sąraše – jau penki radviliškiečiai

0
960
Dovanos

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) savaitgalį baigė reitinguoti partijos kandidatų į Seimą sąrašą. Jo priekyje atsidūrė krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas, naujai išrinkta švietimo, mokslo ir sporto ministrė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė. Nors šiame 141 politikų sąraše yra mažiausiai penki radviliškiečiai, nė vienas jų nepateko į pirmąjį penkioliktuką.

Aukščiausiai išreitinguotas radviliškietis – Seimo narys Antanas Čepononis, užėmęs 24 vietą. Per ankstesnius rinkimus jis buvo 37 numeriu sąraše, o rinkėjai buvo išreitingavę jį iki 46 vietos. Gerokai žemiau rikiuojasi tarybos narė Skaidra Dišlė, kuri užima 79 vietą. Prieš tai vykusiuose rinkimuose ji bandė pelnyti rinkėjų pasitikėjimą novatorišku būdu – žygiuodama pėsčiomis iš Radviliškio į Vilnių, tačiau šis metodas nepasiteisino ir ji nesugebėjo pelnyti Seimo narės mandato.

Tarybos narys Paulius Kablys yra reitinguotas 120-uoju numeriu, tarybos narė ir gydytoja Irena Palionienė – 127-uoju, o buvęs Savivaldybės įmonės direktorius Pranas Mickaitis – beveik sąrašo gale, 134-ojoje vietoje.

Reitingavimo rezultatus dar turės patvirtinti Centrinė rinkimų komisija ir partijos Prezidiumas, o galutinį kandidatų sąrašą tvirtins partijos taryba.

Ankstesnis straipsnisPranių sėkmės „mokestis“ – pusę milijono eurų
Kitas straipsnisRadviliškyje – vos du šimtukininkai, valstybinius egzaminus išlaikė ne visi

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia