Kelių erelis nepakluso pareigūnams

0
1212
Sulaikomi Audi vairuotojas ir keleiviai. Liudininkų nuotrauka.
Sulaikomi Audi vairuotojas ir keleiviai. Liudininkų nuotrauka.

Šeštadienio popietę policija buvo informuota apie chuliganiškai vairuojamą „Audi“ A6 markės automobilį Radviliškio mieste. Pagal gautą pilietiško asmens pranešimą į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai. Į teisėtus pareigūnų prašymus sustabdyti transporto priemonę patikrinimui lengvojo automobilio vairuotojas nereagavo. 1983 metų gimimo vyras, kuris neturėjo teisės vairuoti, ir toliau rizikavo eismo dalyvių saugumu – pavojingai vairuodamas kliudė policijos pareigūnų tarnybinį VW „Transporter“ mikroautobusą.

Anot pareigūnų, akivaizdžiai neblaivus vyras atsisakė tikrintis alkotesteriu. Sulaikant vairuotoją dalyvavo keli policijos ekipažai. Sulaikymo metu susidarė spūstis, ir nemažai tarpmiestinio susisiekimo autobusų bei lengvųjų automobilių laikinai judėjo per Radviliškio miesto centrą siekdami išvengti spūsties.

Už chuliganišką ar pavojingą vairavimą asmenims, neturintiems teisės vairuoti, gresia bauda nuo vieno tūkstančio trylikos iki vieno tūkstančio vieno šimto penkiasdešimt aštuonių eurų su transporto priemonės konfiskavimu. Arba teismas gali nusižengusį asmenį uždaryti administraciniam areštu nuo dešimties iki dvidešimties parų, įskaitant transporto priemonės konfiskavimą.

Laimingo atsitiktinumo dėka vakar dienos įvykyje niekas nenukentėjo.

Šiaulių AVPK nuotrauka.
Šiaulių AVPK nuotrauka.

Galime priminti, kad prie ketverius metus šioje vietoje girtas krovininio sunkvežimio vairuotojas Gintaras Badauskaus iš Pakruojo užmušė jauną, vos 20 metų turėjusią pareigūnę Ligitą Baniulytę.  Teismas už šį nusikaltimą pakruojietį nuteisė penkerių metų nelaisvei už grotų. Apie tai galite skaityti čia.

Parengta pagal Šiaulių AVPK suvestinę.

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments