Konkursą Šeduvos PSPC vadovo pareigoms užimti laimėjo V.Plaušinaitienė

0
1524
Šeduvos PSPC vadove išrinkta V.Plaušinaitienė (dešinėje). Poliklinikos direktorės pareigas pradės eiti tik gavus pažymą iš STT.

Šiandien mero Kazimiero Račkauskio potvarkiu sudaryta komisija vykdė konkursą Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Nors pareiškinius dokumentus padavė trys norintieji vadovauti šiai poliklinikai, tačiau į konkursą atvyko dvi kandidatės. Tai radviliškietė Vilma Plaušinaitienė, iki pernai metų ėjusi Kuršėnų PSPC direktorės pareigas, ir Danguolė Martinovienė, buvusi 2007-2023 metų kadencijų Šiaulių miesto tarybos narė. Pastaroji neįveikė pirmojo konkurso barjero – patikrinus testą raštu paaiškėjo, kad ji tesurinko vos 5 balus, o norint patekti į antrąjį etapą būtina surinkti ne mažiau kaip 6 balus iš dešimties.

Antrajame konkurso etape dalyvavo tik V.Plaušinaitienė, kurią Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės E.Ivanauskytės vadovaujamą šešių narių komisija įvertino bendru 16,8 rezultatu. Komisiją sudarė savivaldybės gydytojos pareigas einanti Irmina Ruškienė, jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, Radviliškio ligoninės direktorė Aušra Čiūdarienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos teisininkas Remigijus Rudžianskas ir administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Žaneta Buniuvienė.

Vadovas šiai biudžetinei įstaigai renkamas jau antrą kartą. Pirmajame norą dalyvauti buvo pareiškusi tik Milda Budrikienė, šios įstaigos slaugos administratorė. Tačiau ji neatitiko konkurso dalyviams keltų reikalavimų, todėl jos dokumentai nebuvo priimti. Beje, ji yra buvusio politiko bei šeimos gydytojo Arvydo Budriko sutuoktinė. Jis teismo baudžiamuoju įsakymu buvo pripažintas kaltu imantis kyšius iš pacientų ir jam skirta bauda. Be to, Akreditavimo tarnyba jam laikinai sustabdė licencijos galiojimą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia