Rajono valdžia pagerbė nusipelniusius sportininkus

0
1266
Geriausiomis rajono komandomis pripažinta FSK "Radviliškis" ir merginų krepšinio ekipa. Rimanto Benaičio nuotrauka.

Savaitgalį į renginį Radviliškio miesto kultūros centre buvo pakviesti įvairių sričių sportininkai. Juos sukvietė Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centras. Ši biudžetinė įstaiga atsakinga už sporto kuravimą rajone. Aukščiausia rajono valdžia ir seimūnas apdovanojo labiausiai pasižymėjusius sportininkus.

Rajono sportininkus asmeniškai apdovanojo savivaldybės meras K.Račkauskis.
R.Benaičio nuotrauka.

Sportininkus apdovanoti atvyko ne tik rajono meras Kazimieras Račkauskis su dviem pavaduotojais Jurgita Sidariene ir Vytautu Krikščiūnu, bet ir Seimo narys Antanas Čepononis su savo padėjėjomis Ilona Gvazdžiauskiene ir Jolanta Margaitiene.

Į sceną apdovanoti lipo ir Vytautas Simelis, Švietimo kultūros ir sporto komiteto pirmininkas, taip pat ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas. Be to, į renginį atskubėjo ir nemažas būrys Tarybos narių – Zita Žvikienė, Vidmantas Bernotas, Saulius Luščikas, Aurimas Gaidžiūnas, Vilmantas Petuška, Jonas Pravilonis bei Jonas Povilaitis.

Renginį stebėjo ir nemažai vietos politikų, kurie vėliau ėjo asmeniškai pasveikinti sportininkų su jų pasiekimais.
R.Benaičio nuotrauka.

Bet kad ir kaip politikai siekė būti prožektorių šviesoje, vis tik ji švietė prakaitą sunkiai treniruotėse liejantiems sportininkams. Absoliuti jų dauguma garsina savo pasiekimais Radviliškio vardą net ir už Lietuvos ribų. Vieni tampa pasaulio čempionais, kiti užima šiek tiek kuklesnes, bet taip pat auksines, sidabrines ir kitas vietas.

Nors geriausio sportininko rinkimų nebuvo, bet į sceną buvo kviečiami kone visų sričių atstovai, kultivuojantys pačias įvairias sporto šakas. Tai ir imtyninkai, karatistai, futbolininkai, krepšininkai, badmintonininkai, žirginio sporto mylėtojai, sunkiaatlečiai ir taip toliau.

Taip pat aukštus rezultatus pasiekusiems sportininkams numatyta ir finansinė parama iš savivaldybės biudžeto. Pagal Taryboje patvirtintą tvarką yra skiriamos premijos už pirmąsias, antrąsias ir kitas vietas čempionatuose. Portalo žiniomis, premijų fondas siekia kelis tūkstančius eurų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia