Konservatoriai išreiškė pasitikėjimą G.Lipnevičių – jis tapo opozicijos lyderiu

0
757
G.Lipnevičius (dešinėje) konservatorių balsais gaus didesnę algą už darbą taryboje, nes paskirtas opozicijos lyderiu.

Vakar vykusiame Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos posėdyje paaiškėjo opozicijos lyderis. Juo tapo Gediminas Lipnevičius, kuris į Tarybą buvo išrinktas su Lietuvos regionų partijos Radviliškio skyriaus sąrašu. Už tai, kad opozicijai vadovautų G.Lipnevičius, pasirašė ne tik du jo bendrapartiečiai Vilma Aleknienė ir Vidmantas Bernotas, bet ir keturi konservatoriai.

Pats G.Lipnevičius nedrįso paviešinti pasirašiusiųjų konservatorių pavardžių, todėl jos buvo atskleistos tik po to, kai to paprašė Lietuvos žaliųjų partijos narys Vytautas Simelis. Posėdžiui vadovaujantis socialdemokratas Kazimieras Račkauskis, kuriam buvo perduotas pareiškimas dėl opozicijos lyderio, pagarsino, kad pasirašė Paulius Kablys, Skaidra Dišlė, Irena Palionienė ir Romas Kalvaitis.

Posėdyje dalyvavusi Jolanta Margaitienė, buvusi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, dabar patarinėjanti Vidaus reikalų ministrei Agnei Bilotaitei, dėl nepagarsintų priežasčių nepasirašė.

Pagal Vietos savivaldos įstatymą, opozicijos lyderiui yra mokamas 20 procentų didesnis atlyginimas. Taip pat jis turi pirmumo teisę teikti klausimus Tarybos posėdžio metu. Opozicijos lyderis taip pat yra Tarybos kolegijos narys, jei Taryba nusprendžia sudaryti kolegiją iš mero, vicemerų, administracijos direktoriaus, komitetų ir kai kurių komisijų pirmininkų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia