Koronavirusu sergantis radviliškietis: tyrimo tik iš trečio karto prisiprašiau

0
3539
Penkiasdešimtmetis radviliškietis - panašu, visiškai netipinis atvejis turėtų būti ir patiems medikams.
Dovanos

 

Dažnas koronavirusu sergantys žmogus apie tai gali nė nenutuokti. To neatmeta antruoju atveju Radviliškio rajone įvardijamas penkiasdešimtmetis gyventojas. Jo visiškai nekamavo koronavirusui būdingi simptomai. “Paprastai net įprastą gripą sunkiai persirgdavau”, – mini penkiasdešimtmetis radviliškietis.

Tyrimą sutiko daryti ne iš karto

Koronavirusas vyrui buvo patvirtintas kovo 25 dieną. Užsikrėsti virusu jis greičiausiai galėjo kelionėje, nes grįžęs iš jos beveik su niekuo nekontaktavo: kovo 13-ąją jis parskrido iš Meksikos (Kankuno oro uosto). Skrydis buvo netiesioginis, persėdimas Stambule. Nusileidęs Vilniaus oro uoste į nuosavą automobilį įsisodino savo kolegas. Į Radviliškio rajone esančius namus jis grįžo tą pačią dieną ir iškart save izoliavo. Kad kažkas negerai, vyras pajuto ne iškart.

“Pajutau, kad šoktelėjo temperatūra. Pirmiausia susisiekiau su savo šeimos gydytoja. Ji liepė skambinti trumpuoju koronaviruso linijos numeriu. Nors su ten dirbančiais žmonėmis pavyko ir iškart susisiekti, tyrimą sutiko daryti ne iš karto. Pavyko prisiprašyti turbūt tik ir trečio karto. Gali būti, kad tuo metu reagentų trūko”, – svarstė radviliškietis.

Tyrimo dieną – kovo 24-ąją vyras jautėsi ganėtinai gerai, tad nuosavu automobiliu nuvyko į Šiauliuose esantį mobilųjį punktą dėl laboratorinių tyrimų atlikimo. Paties tyrimo radviliškietis nepavadintų labai varginančiu ar nemaloniu, kaip kai kurie besityrusieji atsiliepia viešoje erdvėje.

Nekamuoja įprasti simptomai

Vyras teigia, kad tiek pirmosiomis dienomis, tiek dabar, jaučiasi gerai. “Iki šiol nejaučiu daugelio koronavirusui būdingų simptomų – visiškai nesutriko skonio pojūčiai, uoslė, kaulų nė kiek nelaužo, nesijaučia daugeliui būdingas nuovargis. Apskritai jaučiuosi labai darbingas ir nekantrauju dar kartą pakartoti tyrimą”, – teigė radviliškietis. Net temperatūra vyrui ilgai neužsilaikė.

“Nuo šeštadienio ir trečiadienio termometras rodė 37 ir kelias dalis, kelissyk tik buvo šoktelėję virš 38”, – pasakojo sergantysis. Vyras įsitikinęs, kad koronavirusas jo sveikatos nepalaužė pirmiausia dėl to, kad jis visada buvo linkęs rūpintis savimi – sportavo, pakankamai gerai maitinosi.

Žmona tebelaukia rezultatų

Vyras save izoliavo sodyboje. Jam neprireikė savivaldybės atstovų pagalbos – maistu ar vaistais (šiuo metu ypač gausiai vartoja vitamino C) jį aprūpina draugai. Tyrimas dėl koronaviruso buvo atliktas ir jo žmonai. Jai taip pat reikėjo jo palaukti.

“Tai buvo padaryta vakar. Atsakymų dar nežinome”, – teigė vyras. Jis spėja, kad koronavirusas jo žmonai nebus patvirtintas.

“Kontaktas su žmona buvo tik naudojant visas saugos priemones”, – teigė vyras. Su kitais aplinkiniais, kiek jis pamena, taip pat artimai nekontaktavo.

Ankstesnis straipsnisPensininkai nenusėdi namuose: 83-ejų metų vairuotojo sukeltoje avarijoje sužaloti du žmonės
Kitas straipsnis“Šiaulių letenėlę” nusiaubė vėtra: prašoma visuomenės pagalbos

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia