Pensininkai nenusėdi namuose: 83-ejų metų vairuotojo sukeltoje avarijoje sužaloti du žmonės

0
4271
Avarijos sukėlimu įtariamas pensininkas iš automobilio išlipo sveikut sveikutėlis. To nebuvo galima pasakyti apie kartu automobiliu vykusią jo 84-erių metų žmoną.

Šeštadienio popietę, apie 14:31 val., kelio Ramučiai-Bubiai 15-ajame kilometre automobilio OPEL VECTRA 83-ejų metų vairuotojas, sukdamas į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu priešpriešiais atvažiuojančio automobilio AUDI A3, vairuojamo 21-erių metų vyro. Smūgis buvo toks stiprus, kad nukentėjo du žmonės, apgadintas ir dar vienas – stovintis automobilis.

Avarijos sukėlimu įtariamas pensininkas iš automobilio išlipo sveikut sveikutėlis. To nebuvo galima pasakyti apie kartu automobiliu vykusią jo 84-erių metų žmoną. Jai diagnozuotas dešinės plaštakos 2 ir 5 delnakaulio lūžimas, krūtinės ląstos sumušimas. Nukentėjo ir 47-erių metų AUDI A3 keleivė, kuri dėl nosies kaulo lūžio, veido sumušimo, po medikų apžiūros VšĮ Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, išleista gydytis namo.

Eismo įvykio metu kliudytas ir apgadintas kelkraštyje be žmonių stovėjęs automobilis HONDA CIVIC.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Alkoholio matuoklis parodė, kad abiejų automobilių vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs.

Palikti komentarą

avatar