Kovoje dėl mero posto netikėtumai ir siurprizai: traukiasi M.Pauliukas, kandidatuoti nusprendė ir V.Simelis

0
3453
Dovanos

Šią savaitę galutinai paaiškėjo, kad laikinai Radviliškiui vadovaujantis vicemeras Mindaugas Pauliukas nebedalyvaus rinkimuose. Vienas geriausiai vertinamų vietos politikų užleido vietą buvusiam Seimo nariui Aurimui Gaidžiūnui. Jo kandidatūrai vakar per nuotolinį LŽVS skyriaus valdybos posėdį pritarė valdybos nariai.

Tačiau tai ne vienintelė žinia, sudrebinusi rajono vietos politiką. Kaip koks cunamis per rajoną nuvilnijo žinią apie Vytauto Simelio apsisprendimą kandidatuoti į merus.

Be to, Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje dirbantis V.Simelis apsisprendė pasitraukti iš socialdemokratų partijos ir kandidatuoja su žaliųjų partija. Tai, anot ilgamečio savivaldos politiko, lėmė socialdemokratų partijos Radviliškio skyriaus pirmininko Kazimiero Račkauskio ir jo artimiausios komandos elgesys.

Tokiu būdu dar neįsibėgėjusioje rinkimų kampanijoje buvo sumaišytos kortos. Valstietis A.Gaidžiūnas labai neblogai pasirodė praeituose Seimo rinkimuose, nežymiai pralaimėdamas Antanui Čepononiui. V.Simelis vis dar išlaiko nemažą populiarumą tarp socdemų. Be to, apie jo apie jo apsisprendimą ne tik kandidatuoti, bet ir pasitraukti iš socdemų negalėjo patikėti taip pat kandidatuojantis K.Račkauskis. Jis sakė, tuo pasikėsiąs tik tada, kai jam į akis pasakys buvęs bendrapartietis. Todėl šio sunkiasvorio įsitraukimas gali pridaryti žalos ne tik socdemams, bet ir LŽVS dėl panašaus partijos sąskambio.

Šiuo metu oficialiai patvirtinta kol kas tėra tik viena kandidatė – konservatorė Jolanta Margaitienė. Darbietis Jurgis Baublys, liberalas Mantas Reutas, kaip ir valstietis A.Gaidžiūnas, socdemas K.Račkauskis ir su žaliųjų partijos vėliava kandidatuotis V.Simelis dar turės būti patvirtinti kandidatais VRK. Nepartinis G. Lipnevičius, kuris anksčiau buvo konservatorių bei Tvarkos bei teisingumo partijų nariu, kol kas tėra pretendentas į kandidatus. Beje, jis vienintelis teistas (už vagystę) ir neturintis aukštojo išsilavinimo diplomo.

Ankstesnis straipsnisDaugiabučių gyventojai sprendimus priima ir nuotoliniu būdu
Kitas straipsnisPradingo nepilnametė

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia