Kraupus išpuolis prieš mažametę – ją bandė išprievartauti

0
3858
Siaubingas nusikaltimas: bandyta išprievartauti 7-8 metų mergaitė. Asociatyvi nuotrauka.
Dovanos

Įvykdytas žiaurus nusikaltims prieš mažą mergaitę: tokia informacija pradėjo sklisti socialiniame tinkle. Facebook’o vartotojai dalinosi šiuo įrašu: “TĖVŲ DĖMESIUI! ĮSIDĖMĖKIT ŠITĄ SNUKĮ: vakar bandė išprievartauti mažametę mergaitę 6 metų amžiaus… Sudraskė apatinius, smaugė, išmušė dantis… Dabar [jis]yra sulaikytas, bet kas ten žino, kaip bus toliau, ir abejoju ar pamatysim žiniasklaidoje…”

Po žinute žmonės viešino ir asmens, galimai padariusi baisų nusikaltimą, nuotrauka. Asmuo, įtariamas nusikaltimu, buvo įvardintas kaip Mantas Gučis, tačiau ar tai tikroji žmogaus asmenybė, nėra žinoma. Komentaruose yra pateikiama, kad šis asmuo yra iš Kelmės, bet esą gali bet kada atvykti ir į Radviliškį. Daugiau įvykio detalių neatskleidžiama.

Kad buvo įvykdytas toks nusikaltimas Kelmės mieste, patvirtino ir policijos atstovai, tačiau jie atsisakė daugiau ką nors komentuoti vadovaudamiesi vaiko teisių apsaugos įstatymu, nes siekia apsaugoti nuo smurto nukentėjusį vaiką. Policija daugiau detalių apie nusikaltimą ar jo padarymu įtariamą asmenį nepateikė.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė patvirtino, kad 1999 metais gimęs įtariamasis yra sulaikytas dėl bandymo išžaginti vos šešerių metų mergaitę. Daugiau prokuratūra taip pat nekomentavo.

Skaitytojų prašome laikytis nekaltumo prezumpcijos ir asmenį dėl nusikaltimo gali nuteisti tik teismas. Todėl prašome vengti daryti bet kokius neteisėtus veiksmus.

 

Ankstesnis straipsnisNusižudė jaunas radviliškietis – jo kūną rūsyje rado senelis
Kitas straipsnisKą verta žinoti prieš prasidedant namų statyboms?

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia