Kuršėniškis vairuotojas nespėjo pasidaryti suktinės – „žolę“ atėmė pareigūnai

0
1429
Vartojant „žolę“ ilgesnį laiką, pasireiškia neurologiniai pokyčiai smegenų srityse, atsiranda depresiškumas, nuotaikų kaita, nemiga, pablogėja atmintis. Fotolia nuotr.

Šiaulių rajono pareigūnai turi šunišką uoslę – „žolės“ kvapui atpažinti jiems nė nereikia tam specialiai apmokytų šunų. Ankstyvą trečiadienio rytą patruliuojančių policininkų uoslės dėka su narkotikais pričiuptas kuršėniškis vairuotojas.

Naktimis patruliuojantys pareigūnai bet kada gali patikrinti ne tik vairuotojų blaivumą, bet ir patį automobilį.  Būtent tai nuspręsta padaryti ankstyvą trečiadienio rytą vienoje iš pagrindinių Kuršėnų miesto sankryžų.

Policijos duomenimis, vairuotojas buvo pričiuptas lapkričio 20 d. 2.48 val. Kuršėnuose, Daugėlių ir Geležinkelio gatvių sankryžoje. Pareigūnams sustabdžius automobilį AUDI A6 ir atlikus dvidešimtmečio vairuotojo apžiūrą, rastas plastikinis maišelis su žalios spalvos augaline, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o maišelio turinys paimtas kai įkaltis baudžiamojoje byloje. Teisėtvarkos sergėtojai iškart atmetė versiją, kad pričiuptas jaunuolis – narkotikų išvežiotojas. Viliamasi, kad vairuotojas išdrįs atskleisti išvežiotojų kontaktus ar tapatybę. Jei vairuotojas ryžtųsi prabilti, jis galėtų tikėtis išvengti baudžiamosios atsakomybės. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų naudojimo. Jei teismas įrodytų jaunuolio kaltę, jam grėstų bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia