Latvijoje neįgalieji iš Radviliškio iškovojo kalną medalių

0
1185
Įspūdingi neįgaliųjų iš Radviliškio pasiekimai Latvijoje - iškovoti net 18 įvairių prabų medaliai. Draugijos nuotrauka.
Dovanos

Balandžio 13 dieną dešimt Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Bauskės miesto žmonių su negalia sporto šventėje. Nors dalyviams rungtys nebuvo labai sudėtingos, bet reikalavo susikaupimo ir taiklumo: tai sunkių kamuolių ridenimas, „golfas“, kamuoliukų metimas į taikinį, pagalvių metimas į tolį, maišiukų metimas į taikinį, krepšinio baudų metimas, smiginis, „kopėčios“ ir estafetė.

Neįgalieji sportininkai iš Radviliškio rajono nevyriausybinės organizacijos grįžo ne tuščiomis – visi dešimt iškovojo įvairių prabų 18 medalių: 3 aukso, 4 sidabro ir 11 bronzos. Geriausiai sekėsi Laimai Piščikienei. Ji iškovojo po vieną aukso ir sidabro bei du bronzos medalius. Marius Matuzevičius užėmė dvi pirmas vietas. Česlovas Turčinskas iškovojo du bronzos ir vieną sidabro medalį. Angelės Šimatonienės sąskaitoje po vieną sidabro ir bronzos medalį. Birutė Tamonienė užėmė dvi trečiąsias vietas. Zofija Bivilienė pelnė sidabro medalį, o Irena Vilniuvienė, Vytautas Rančys, Petras Rudžianskas ir Romaldas Nyderis  iškovojo po bronzos medalį.

Parengta pagal Irenos Vilniuvienės, Radviliškio rajono Neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotojos informaciją. Draugijos nuotrauka.

Ankstesnis straipsnisJaunųjų imtynininkų iš Radviliškio pergalės vaikų čempionate
Kitas straipsnisNamuose rastas negyvas šeduvis

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia