Jaunųjų imtynininkų iš Radviliškio pergalės vaikų čempionate

0
395
Radviliškiečiai imtynininkai neblogai pasirodė vaikų imtynių čempionate. ŠSPC informacija ir nuotrauka.

Balandžio 12 dieną vyko 2024 metų Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U13 čempionatas. Į Šiaulius kovoti dėl medalių suvažiavo apie 130 jaunųjų sportininkų. Čempionate taip pat dalyvavo ir sportininkai iš Radviliškio. Imtynininkus varžyboms ruošia Radviliškio rajono Švietimo ir sporto paslaugų centro treneris Justinas Kvietelaitis.

Trys jaunieji radviliškiečiai imtynininkai užėmė prizines vietas. Erikas Buivydas svorio kategorijoje iki 32 kg iškovojo sidabrą. Sportininkas įveikė tris varžovus, tačiau finale pralošė imtynininkui iš Joniškio. Kernius Margaitis svorio kategorijoje iki 66 kg taip pat iškovojo 2 vietą. Kovoje dėl aukso jis nusileido varžovui iš Joniškio, o iki svarbiausios kovos radviliškietis buvo nugalėjęs tris imtynininkus savoje kategorijoje.

Viktas Lukjanovas svorio kategorijoje 80+ kg iškovojo bronzą. Tiesa, pusfinalyje jis pralaimėjo vilniečiui.